Премини към съдържание

задно окачване на каризма


vlivanov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,налага ми се да сменя тампоните на задния мост на каризма 1.9тд,1998г,ходих в няколко магазина и всички ми казват-свали ги и ги донеси.Моля,ако някой ги е сменял да ми каже някакъв модел,марка или каталожен номер.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,налага ми се да сменя тампоните на задния мост на каризма 1.9тд,1998г,ходих в няколко магазина и всички ми казват-свали ги и ги донеси.Моля,ако някой ги е сменял да ми каже някакъв модел,марка или каталожен номер.Благодаря предварително.

Каталожен номер нямат ,но аз имам такива ..........имам и цели щангички.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега.

А каква е цената на тампоните и как мога да ги купя?

Редактирано от valboss
Правописни грешки.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че точно тях трябва да сменя.

Преден и заден по 60лв., за двете страни - са 120лв.

Много ти благодаря.

А от къде мога да ги купя?

 

 

 

 

Колега, моля, започвай изреченията с главна буква!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега,знай че тези тампони имат посока и ако майсторите не ги ориентират добре ще имаш проблеми т.е ше ти поднася задницата при копки и лед.Изпитал сам го това, а смяната им е трудоемка.После се ходи на геометриа на заден мост.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може само и аз да вметна че има и алтенативни тампони на по 30 кинта/1 бр пак японски но за 1,8 ГДИ ,предполагам че ще има и за 1.6, успех с ремонта.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ако може само и аз да вметна че има и алтенативни тампони на по 30 кинта/1 бр пак японски но за 1,8 ГДИ ,предполагам че ще има и за 1.6, успех с ремонта.:)

 

 

Колега,кажи нещо повече за тези тампони за по 30лв,че сега се връщам от магазина и там ми поискаха по 85лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,кажи нещо повече за тези тампони за по 30лв,че сега се връщам от магазина и там ми поискаха по 85лв

 

Колега , днес ходих и аз да си ги сменям тампоните на задния мост - големите тампони на надлъжния носач. Излязоха по 30 кинта, обаче се оказа, че на всяко колело има по около 6 тампона, които в повечето случаи са захабени и няма да е точен реглажа на задницата, ако не се сменят. Засега сам сменил само на едното колело и сметката е 200 кинта като от тях само 40 са за труда , останалото е за тампони :( и ме чака и другото колело да правя, но при нови финансови постъпления, че.... Надявам се да сам ти бил полезен!

А относно тампоните, не обърнах внимание за името на марката. Ще видя, ако пазя кутийката...

Редактирано от valboss
Колега, фонетицата също може да е неразбираема - така, както и латиницата! Мола, използвай редактора!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Колега,кажи нещо повече за тези тампони за по 30лв,че сега се връщам от магазина и там ми поискаха по 85лв

Колега имам 10 налични комплекта втулки. И не са евро07😆
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...