Премини към съдържание

Паджеро 3000 Мига .ламп.предните колела


Препоръчано мнение

Здравейте, има едно Паджеро 3000, 93г. Супер селект.Имам няколко въпроса:

1.Като се опитам да включа нещо различно от 2Н почват да мигат предните две гуми....не спират да мигат ,това май не е нормално нали и от какво може да е , не знам дали се включва нещо.

2. Като запаля в началото малко притриса и пуши бяло , това и на газ и на бензин, като позагрее изчезват и двата проблема.

Честно казано за първи път се качвам на такъв Джип и наистина съм доста бос в това отношение. В момента съм пред дилемата дали да го взема изобщо.

Благодаря предварително за съветите и насоките от Ваша страна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има едно Паджеро 3000, 93г. Супер селект.Имам няколко въпроса:

1.Като се опитам да включа нещо различно от 2Н почват да мигат предните две гуми....не спират да мигат ,това май не е нормално нали и от какво може да е , не знам дали се включва нещо.

2. Като запаля в началото малко притриса и пуши бяло , това и на газ и на бензин, като позагрее изчезват и двата проблема.

Честно казано за първи път се качвам на такъв Джип и наистина съм доста бос в това отношение. В момента съм пред дилемата дали да го взема изобщо.

Благодаря предварително за съветите и насоките от Ваша страна

 

На 2Н не мигат така ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...