Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Имам еклипс 93. Счупи ми се някак скоростната кутия и в момента нямам задна, само напред и ръчна :) Мисалта ми е, че реших да не го продавам а да го поправя. Искам да му сложа и ТУРБО на този двигател 2.0 16. Дали е умно да го сторя и дали ще издържи? Вие сте по в час с нещата, какво мислите и трудно ли се приспособява към този двигател? Също така търся както Турбо, така и еклипс 4х4, може и ударен или на части.Ако имате някакви добри предложения може да ми пишете и на скайп: peci_mad_dog

Редактирано от somalietsa
Правопис
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1-во. Добре дошъл....

2-ро темата ти не е за този раздел, има си цял раздел Eclipse.....

3-то вече по твоя въпрос: Турбинирането на еклипса, ще ти глътне много време и средства....с който направо може да си купиш такъв 4х4 Turbo.... която е 200 кончета...

Над тази стойности "конете" са скъпо струващо удоволствие.... аз имах такива мераци за моя Еклипс, ама като проучих обстойно въпроса се отказах... и инвестирах парите в готов турбо-Дзвер... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си не си заслужава :)

Мисля си само да взема друга испусквателна система-изпускателни колектори

то май и стига ;) за сега...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си не си заслужава :)

Мисля си само да взема друга испусквателна система-изпускателни колектори

то май и стига ;) за сега...

:)) много бързо се отказваш колега :)))

Ти пак си го направи турбо , това че ще бъде турбо мотор лошо няма.ТРябва само да не го ръчках повече от необходимото...макар че знам каква е тръпката. Пали гумите , а не душата ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С това че ще смениш изпускателната система нищо няма да постигнеш, а даже за атмосверен мотор може да го спънеш по този начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...