Премини към съдържание

Търся горивна помпа за Паджеро 3.2


Препоръчано мнение

Здравейте.

Търся горивна помпа за 3.2 ДИД втора ръка.

Паджерото е 2003г. модела помпата е - ME 190711.

Колата е в движение има неравномерна работа на двигателя когато колата е спряла и е на директна скорост (автоматик е)

най-вероятно износването е само в регулатора за аванса,но адски ме дразни.

Благодаря предварително за всички коментари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся горивна помпа за 3.2 ДИД втора ръка.

Паджерото е 2003г. модела помпата е - ME 190711.

Колата е в движение има неравномерна работа на двигателя когато колата е спряла и е на директна скорост (автоматик е)

най-вероятно износването е само в регулатора за аванса,но адски ме дразни.

Благодаря предварително за всички коментари.

Предполагам че в такъв случай мотора трудно пали .....

Трудно ще намериш помпа, а и да намериш втора ръка, пак може да ви споходи същото , тъй като това им е проблем .............по добре рециклирана ,но е скъпа, все пак е по евтина от нова .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че в такъв случай мотора трудно пали .....

Трудно ще намериш помпа, а и да намериш втора ръка, пак може да ви споходи същото , тъй като това им е проблем .............по добре рециклирана ,но е скъпа, все пак е по евтина от нова .........

 

Относно помпата ...колега имам 3.2 къса 2001 ДИД не разбирам много от много нещта но относно помпата мога да напиша роман!! След като няколко различни сервиза казаха помпата е за смяна, и ми казаха че не е много желателно 2 ръка .....аз обаче не ги послушах и си закупих помпа 2 ръка.......окей отначало всичко беше супер джипа запали и около 1 месец беше в движение и след това отново отказа отново маистори....компютри ...и отново грешка в помпата…на финала след тези разправии реших че ще сменя с нова и така и стана карам без проблемно с новата вече около 4 месеца.

 

Относно рециклирана също e вариант само че в БГ струва около 4 000 лв и 6 месеца гаранция (нова струва около 6 000лв вкл. монтаж и гаранцията e 2 год.) извън БГ струва по-евтино, но не ти дават гаранция.

 

Колега мога да ти пожелая само успех!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.

..защо мисля че е аванса...

1.Двигателя пали без никакви проблеми от половин оборот (няма значение студен или топъл)

2.Двигателя работи на всякакви обороти чудесно.

3.Диагностиката показва че има грешка в аванса.

4.Неравномерната работа на двигателя се усеща само когато е на директна скорост,

сиреч когато има натоварване,когато е на паркинг или на неотрална си работи добре.

Това че аванс коректора се продава и отделно е чудесна новина,но незнам дали износването

е в буталото или в кожуха на помпата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...