Премини към съдържание

Каква програма ползват в магазините за японски части?


deejay

Препоръчано мнение

Колеги дали знаете тия по симеон каква програма ползват за да търсят части, искам за спейсчето като ми трябва дадена част да мога да си я намеря в програмата и да си я търся по номер след това, че ми писна да ми бъркат части, та някой ако знае името на програмата ще съм му благодарен, целта е да е каталог за части и да може да търси по рама

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Програмата на Симеон се нарича "Брато, донеси чарка, да не се объркаме"

Препоръчително е да се използва ТОЧНО ТАЗИ програма там....

От опит

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Програмата на Симеон се нарича "Брато, донеси чарка, да не се объркаме"

Препоръчително е да се използва ТОЧНО ТАЗИ програма там....

От опит

тази е най добрата, ама не винаги имам възможност да си нося чарка в мен, а тия от симеон всичките звънят на един и същи склад за части и само си слагат огромната надценка, ако можем да го разберем кой е склада няма да е зле, на част за 60 лева си слагат 70 отгоре

Редактирано от deejay
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, в Ратола и Балкан Стар имат истинските каталози. А ако чакаш да си вземеш истинска част за 60 лв - добре....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Програмата за части се казва Mitsubishi ASA, но същата информация я има в detali.ru - Вляво на Мицубиши и въвеждаш номера на рамата ти. Писали сме тук таме във форума потърси...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, в Ратола и Балкан Стар имат истинските каталози. А ако чакаш да си вземеш истинска част за 60 лв - добре....

роско що мислиш че по симеон не работят с оригиналните номера? няколко части вече така си купувам, BAlexandrov - мерси колега :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Прди време от форума, бях запазил на фаворити един линк към руски сайт за авто части,където дават чертеж на колата и всички възли и агрегати с съответните номера.По някое време, вече не можех да влизам тази програма,някой знае ли каква е,и защо се получи така?.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Прди време от форума, бях запазил на фаворити един линк към руски сайт за авто части,където дават чертеж на колата и всички възли и агрегати с съответните номера.По някое време, вече не можех да влизам тази програма,някой знае ли каква е,и защо се получи така?.

Да не би да имаш предвид, някои от тези: Vin decoder .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да имаш предвид, някои от тези: Vin decoder .

Да,благогаря колега.Прегледах ги,имисля че първия даден е по пълен като каталог.

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...