Премини към съдържание

Kолт 5


Petarcho

Препоръчано мнение

Да попитам колеги от кои модели на Митсу ще ми съвпадне ръчката на фаровете и чистачките,защото ми се появи следния проблем-не мога да превключа от къси на дълги и ми казаха да сменя ръчката на фаровете,но тя върви с чистачките и тука в Габрово няма КОЛТ 5 на части.Ако някои знае от кое пасва всичко-за фаровете и чистачките моля да ми каже,за да зная какво да търся или ако има познат които го има и е на приемлива цена да пише.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мобиле.бг има колтове на части. Потърси и ще намериш ;) А, иначе кой ти каза, че проблема е в лостчето? Замерено ли е, проверено ли е това? И при положение, че лоста за фаровете и мигачите е един, а този за чистачките друг, защо да се сменяват и двата??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мобиле.бг има колтове на части. Потърси и ще намериш ;) А, иначе кой ти каза, че проблема е в лостчето? Замерено ли е, проверено ли е това? И при положение, че лоста за фаровете и мигачите е един, а този за чистачките друг, защо да се сменяват и двата??

 

 

 

Да да всичко е замерено и това е проблема.заедно вървят на фаровете и чистачките,затова и двете се сменят...в мобилето няма на части колтове за това питах тук във форума....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...