Премини към съдържание

въпрос към знаещите колеги


vasko1

Препоръчано мнение

Здравейте колеги отскоро съм собственик на Mitsubishi space star 1,3 - колицата ме изненада, направо се влюбих в нея:icon_rock: . Държи се страхотно на пътя, икономична е ...няма какво да ви обяснявам сигурно сте наясно щом сте членове на клуба:mitsu-smiley:

Имам обаче един проблем предстои ми смяна на съединител, но тъй като досега не съм карал Мицубиши, имам молба да ме ориентирате за марка. Открих няколко на различни цени, разбира се държа на качеството. Ще съм благодарен за всякаки насоки!:help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги отскоро съм собственик на Mitsubishi space star 1,3 - колицата ме изненада, направо се влюбих в нея:icon_rock: . Държи се страхотно на пътя, икономична е ...няма какво да ви обяснявам сигурно сте наясно щом сте членове на клуба:mitsu-smiley:

Имам обаче един проблем предстои ми смяна на съединител, но тъй като досега не съм карал Мицубиши, имам молба да ме ориентирате за марка. Открих няколко на различни цени, разбира се държа на качеството. Ще съм благодарен за всякаки насоки!:help:

Най добре Дайкин.......около 300лв. комплекта е .......но знаеш че няма проблем после........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най добре Дайкин.......около 300лв. комплекта е .......но знаеш че няма проблем после........

 

 

Супер сте! :good: Не очаквах толкова бързо някой да отговори!

Благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте! :good: Не очаквах толкова бързо някой да отговори!

Благодаря!!!

 

А може и да отидеш при човека дето ти е отговорил, той се занимава точно с това, разбира се ако не си намерил твой си майстор. Но ако не си решил все още къде и как, поне си поговорете ТJ-я.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...