Премини към съдържание

Свещи за колт 5


Petarcho

Препоръчано мнение

Колеги Колтчето на 2р-а и 3-та скорост като вкарам, ми се получава едно прекъсване. Бих казал и си мисля, че е от свещите. Та какви свещи да си закупя и какви кабели. Благодаря предварително.

Редактирано от Emil Dimitrov
Неграмотно писане!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги поръчах свещи 25лв. четерите на NGK,Обаче няма кабели на тази фирма.Предлагат ми някакви Полски кабели някакво мнение за тези полските или някаква идея от къде да си поръчам NGK??? и колко пари горе долу са тези кабели ??? Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги поръчах свещи 25лв. четерите на NGK,Обаче няма кабели на тази фирма.Предлагат ми някакви Полски кабели някакво мнение за тези полските или някаква идея от къде да си поръчам NGK??? и колко пари горе долу са тези кабели ??? Благодаря предварително :)

 

Поръчай си ОЕМ свещи и кабели от Ратола. Пиши на Miroslav на Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си ОЕМ свещи и кабели от Ратола. Пиши на Miroslav на Л.С.

NGK не стават ли(ако може да ми обясните малко по подробно разликата между ОЕМ и НГК ?)Ами има ли проблем ако сега сменя свещите утре примерно и след седмица сменя кабелите ???

Редактирано от Petarcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

NGK не стават ли ?

 

Ами свещите които продават в ратола са или NGK или Denso и са оригинални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ако сменя утре свещите а след седмица кабелите проблем някакъв ще имам ли ?

 

Ами зависи от състоянието на кабелите ти... Повредените свещи - повреждат кабелите и повредените кабели - повреждат свещите, а кабелите и свещите пък водят до увреждане на бубините. Ако не си обслужвал колата, сменяй кабелите и свещите и после на 20к сменяй свещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи от състоянието на кабелите ти... Повредените свещи - повреждат кабелите и повредените кабели - повреждат свещите, а кабелите и свещите пък водят до увреждане на бубините. Ако не си обслужвал колата, сменяй кабелите и свещите и после на 20к сменяй свещите.

Да Благодаря Много Емо :) и Имам един друг въпрос ако знаеш някаква тема нещо...За лек външен тунинг нещо ако може да ми кажеш,кой може да направи брони и прагове ако знаеш нещо де...Мерси предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това момче :link: се занимава с изработка на спойлери и може да те управи, само че май от доста време не е влизал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...