Премини към съдържание

ветеринар, има ли?


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги.Искам да попитам, някой знае ли, дали има ветеринарен лекар измежду нашите редици.Имам едно кутре от дългата база, което изкриви задното окачване понеже търчи като бесно.Проверих тук там по ветеринарните клиники в София, но много скъп ремонта, :icon_hmm: а ми е жал да го гледам как ходи.Та ако има колега ветеринар нека да пише,не искам да е съвсем без пари, но да е по приемливо все пак. :mitsu-smiley: :first: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Искам да попитам, някой знае ли, дали има ветеринарен лекар измежду нашите редици.Имам едно кутре от дългата база, което изкриви задното окачване понеже търчи като бесно.Проверих тук там по ветеринарните клиники в София, но много скъп ремонта, :icon_hmm: а ми е жал да го гледам как ходи.Та ако има колега ветеринар нека да пише,не искам да е съвсем без пари, но да е по приемливо все пак. :mitsu-smiley: :first: .

Защо, да не си закъсал нещо със здравето :):):)

Извинявам се за шегата, но не можах да се сдържа :), дано не си се обидил...

 

По въпроса: имаме кокер, повечето колеги го познават. И той търчи като бесен и преди година беше решил да мре... не ставаше, не ядеше, не пиеше, хранихме го и го поихме с лъжичка, изнасяхме го навън на ръце- трагедия направо.

Ходихме в прехвалена клиника, то не бяха прегледи, анализи на кръвта, лекарства.... изваждане яко. Цената на прегледите и лекарствата са х 8-10 пъти спрямо човешките.

Накрая, като акт на отчаяние започнахме да му даваме човешки кортизон на таблетки сутрин и вечер в продължение на 7-10 дни, тъй като заподозряхме дископатия по това, че си влачеше едната задна лапа.

 

Ефектът беше невероятен, сега пак тича като изоглавено, въпреки, че е старичка- 9 години.

Дано да съм бил полезен с нещо. Клиниката умишлено не я пиша, не искам да те фалирам :)

 

P.S. Оттогава не му даваме да скача само във ваната, когато го мием, а го пренасяме на ръце и оттогава проблеми не сме имали. На дългите бази задното окачване ги мори най-много.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.Бе то аз знаех за гръбнака,че им е дълго шасито ама явно не е така.На моя дакел му е изкълчена ставата на лявото краче,бе стои си под ъгъл.Ще трябва ортопед,и май няма да се размине клиниката.Някой да е патил с подобно нещо и къде е ходил,да да сподели?. :icon_doctor:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм за модерна клиника в София, някъде на Самоковско шосе май...едни приятели си водиха овчарката там и са доволни от отношението. Може и да е същата, за която спомена Тишо, не знам. Другият вариант е в Стара Загора, Ветеринарния институт.

Дано се оправи дакелчето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...