Премини към съдържание

Няколко въпроса отностно Eclipse 99 GSX/GS-T


Препоръчано мнение

Здравейте съфорумци. От отдавна търся да закупя :mitsu-smiley: Eclipse 98/99 GSX или GS-T гледах по доста сайтове и това което търся само в ebay USA намерих но там ги продават само за Aмерика.Гледах също доста немски сайтове но там има само GS ... Та откъде мога да закупя някой от горепосочените модели ? Разполагам с от 13 до 15 000 лева с възможност да отпусна още само и само да намеря моята кола мечта :)

Редактирано от Eclipse 1999
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ти правилно си се ориентирал за e-bay. Моделите GSX и GST са турбо модели и се правят само за Америка. В Европа също се намират такива, но са доста редки. И те сами по себе си някога са внесени от Америка. Аз карам GSX 91' например, който изнамерих от Италия, но в далечната 1993 някой маниак си го е внесъл от USA. Мога да ти препоръчам този сайт:

www.austoscout24.it

ако там изскочи нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледах сайтчето, но няма това, което търся. Остава ми явно само да намеря някой, който е склонен да си прати колата до България...

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Акциза е 5200 лв.,докарването в най-добрия случай 3000 лв,мито и ддс не знам колко са....отделно колата от там не е без пари.Така ,че специално тоя модел кола излиза доста скъп за родната България.И тука като те обрулат с още малко данъци ще ти се дореве .И отделно като почнеш да я правиш...стана дълга и широка.

По-добре една Супра , Скайлайне или ГТ300 от УК.

Ако държиш на Eclipsa -имигрирай в САЩ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Акциза е 5200 лв.,докарването в най-добрия случай 3000 лв,мито и ддс не знам колко са....отделно колата от там не е без пари.Така ,че специално тоя модел кола излиза доста скъп за родната България.И тука като те обрулат с още малко данъци ще ти се дореве .И отделно като почнеш да я правиш...стана дълга и широка.

По-добре една Супра , Скайлайне или ГТ300 от УК.

Ако държиш на Eclipsa -имигрирай в САЩ :)

 

Акциз няма, колега! Но може би имаш в предвид мито+ддс. А иначе в този италиянския сайт няма как веднага да ти изскочи, колега. Проверявай от време на време. Аз моята я избирах около 2-3 месеца...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Акциз няма, колега! Но може би имаш в предвид мито+ддс. А иначе в този италиянския сайт няма как веднага да ти изскочи, колега. Проверявай от време на време. Аз моята я избирах около 2-3 месеца...

 

от Италия да....но от САЩ,ИМА акциз ,за голямо нещастие .....(тоя акциз колко сметки обърка).

Защо да няма такива коли ....отвори мобиле.де ,но са на доста солена цена :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от Италия да....но от САЩ,ИМА акциз ,за голямо нещастие .....(тоя акциз колко сметки обърка).

Защо да няма такива коли ....отвори мобиле.де ,но са на доста солена цена :icon_crying:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=en&id=135734009&pageNumber=1&tabNumber=1

ето една Италиянска

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но е крабрио ... Аз принципно разполагам с 30 000 за кола решил съм си да е еклипс 99. От думите ти следва, че аз трябва да платя около 10 000 само транспорт акцизи и ддс?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но е крабрио ... Аз принципно разполагам с 30 000 за кола решил съм си да е еклипс 99. От думите ти следва, че аз трябва да платя около 10 000 само транспорт акцизи и ддс?

Това е реалността , и аз като я вкарах не вярвах....но си е самата истина.Ако намериш някакъв вариянт за избягване на акциза ще е добре дошло.За коли внос от САЩ си остава...Аз се опитах на времето да е*а дявола ,но той така ми го сложи :icon_censored:.........

успех с намирането на Еклипса ,стой и някъде те чака ;)

погледни в крейгслистите в САЩ

Редактирано от nikolay vanchev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една италянка, тази видя ли я?

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=183375928

 

Тук няма да имаш акциз. Само около 1000лв за докарване и си готов!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсих данни за ускорението на GSX 220 коня, но не намерих.. За колко е от 0 до 100? Аз също се замислям за GSX, намерил съм един, но още се чудя, почти няма информация за този модел тук и не знам какво може да се очаква от него като цяло, поддръжка, вървене, разходи и т.н.

Редактирано от toro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за 2-ра генерация, мощността й е 213 к.с. Ето тук има за разходите, само че това е за предно само:

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6766.html

 

Относно подръжката, както всяка японска кола, ако се поддържа както трябва и от когото трябва няма да имаш проблеми. Части има по принцип, но не забравяй че това е кола от Американския пазар. За Европа не се прави 4х4. Факти от рода на този, да си купиш една малка семеринга за ск.кутия, да заплатиш за нея 18лв и да чакаш 10дена доставка, не трябва да те плашат :)

Иначе другото няма как де се опише, има колеги с GSX-ове вече доста. Качваш се да те повозят и съм сигурен че като слезеш няма да помислиш за друга кола. Всичко друго е празни приказки...:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега, аз притежавам еклипс gsx 2г, турбо, aвтомат - уникална кола! Мислех да я продавам, но рядко се намират такива коли уникати!!! Тъй че не се замисляй!!! Ускорение за 6,4 сек от 0-100 ;)сега ще я надувам до 260 коня, толкова е лимита на турбото и ще си я карам до като сабера парички за кулер, изпускателна система, по-големи инжектори, по-голяма турбина и ще гоня едни 400 коня :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...