Премини към съдържание

Съединител к-т


Препоръчано мнение

Здравейте колеги предстои ми смяна на съединител и искам да разбера какъв да сложа и на каква цена. Четох темите, но само за Valeo разбрах, че е 350 лв.к-та. В Euro 07 имат Exedy ама нямат наличност за каризма. Моля за малко инфо. Мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги предстои ми смяна на съединител и искам да разбера какъв да сложа и на каква цена. Четох темите, но само за Valeo разбрах, че е 350 лв.к-та. В Euro 07 имат Exedy ама нямат наличност за каризма. Моля за малко инфо. Мерси!

Здравей,колега!

 

Аз си сложих пълeн комплeкт Exedy (феродов,притискателен диск и аксиален лагер),който струваше 390 лв.,но за ГДИ мотора.

Този комплект го взех от дистрибутор на японски части и съм много доволен от обслужването (за което благодаря на бате Марин,че ми го препоръча).Незнам дали твоята ск.кутия е японска,това ще кажат знаещите.Смених и лагера на първичния вал (от него ми се наложи свалянето на кутията,защото се разтрака),който ми струваше 60 лв.- NSK му е марката.

Не бих си купил и крушка за габарита от Евро 07 (нищо лично към фирмата,но... :icon_blush: ),защото съм се "парил" лично 4 пъти.Решението си е твое!

 

Дано поне малко да съм ти бил полезен! :)

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги предстои ми смяна на съединител и искам да разбера какъв да сложа и на каква цена. Четох темите, но само за Valeo разбрах, че е 350 лв.к-та.

Мисля че на тази цена мога да ти намеря Айсин или Екседи (Дайкин), които са много по добри от Валео ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

 

Аз си сложих пълeн комплeкт Exedy (феродов,притискателен диск и аксиален лагер),който струваше 390 лв.,но за ГДИ мотора.

Този комплект го взех от дистрибутор на японски части и съм много доволен от обслужването (за което благодаря на бате Марин,че ми го препоръча).Незнам дали твоята ск.кутия е японска,това ще кажат знаещите.Смених и лагера на първичния вал (от него ми се наложи свалянето на кутията,защото се разтрака),който ми струваше 60 лв.- NSK му е марката.

Не бих си купил и крушка за габарита от Евро 07 (нищо лично към фирмата,но... :icon_blush: ),защото съм се "парил" лично 4 пъти.Решението си е твое!

 

Дано поне малко да съм ти бил полезен! :)

Колега кажи ми фирмата от която си си го взел. Аз лично също искам Exedy. Ск. кутия е Reno, но мисля, че ще стане. Меерси за коментара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...