Премини към съдържание

Загуба на памет на алармата Ланцер 2008


BatPe6

Препоръчано мнение

Привет на всички! Има ли някой идея, как да се свърже отново ключа с алармата? Понечих да отключа и... ядец, :bang: , няма реакция. Иначе колата пали и си я карам. Последния път бях в Балкан стар и ми отрязаха главата :icon_n_giljotiini: с 50 кинта. Като гледах тия механиците се мотаха само да оправдаят един час работа. Подозирам, че има и по-лесен и по-евтин вариант и се надявам с ваша помощ да го открия. :119:

Редактирано от Emil Dimitrov
Неграмотно писане!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:giggle: Мерси колега, ама аз съм от Пловдив. И все пак май им има нещо на тия американските с алармата, защото и твоето е мисля от там ???!!!

Редактирано от Emil Dimitrov
Неграмотно писане!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че си от Пловдив,затова и уточних,че става дума за София.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Колега,прочети постовете в под темата''ВЪПРОСЧЕ ЗА БЕЗКЛЮЧОВОТО ПАЛЕНЕ'', тук в темата за лансерите на страница 2-ра и сподели,симптомите дали са същите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:nono: Не колега, твоето дистанционно е "FAST" за бързо влизане и палиш с бутон, а моето е обикновеното. Но мерси все пак за насоката!!! :specool: Радвам се, че някой ми чете мъките, е освен типчето което ми поправя постовете и казва, че съм писал неграмотно :ban: "емил димитров" (нарочно съм го написал с малки букви :icon_devil: ), но майтап да става :cop:

Редактирано от Emil Dimitrov
Вдигане на предупредителното ниво за системно неграмотно писане!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тука,баце сериозно се обърка за Емо Димитров,човекът е много точен и коректен!!! Във форума просто се държи на правилният изказ и правопис,което само по себе си е много добре,БЪЛГАРИ сме все пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

обикновенното

Знаеш ли, как се проверява дали трябва двойно Н да се пише. Правиш прилагателното за мъжки род и ако завършва на "нен" значи - двойно, иначе не.

есенен - есенно

временен - временно

 

обикновен - обикновено

особен - особено

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...