Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Mitsubishito просто е невероятен автомобил! И е по-красиво от Импреза-та, мове би защото съм пристрастен, но ми харесва много повече. А и тази невероятна мощност, която вади от не толкова големият си двигател е изключителна! Абе просто :first: . :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам появата на ЕВО Х. Ще отнесе конкурентите като циганин медна жица. :D

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не съм виждал съпоставка в която STI да e по-добро от EVO

цък

А може би не ти се иска.:)

 

П.С.: Лелеее, колко е по- добро MITSUBISHI-то обаче! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам появата на ЕВО Х. Ще отнесе конкурентите като циганин медна жица. :D

:rulez:

 

Онзи ден гледах едно автомобилно шоу на BBC в което твъдяха че новото EVO не се различава по нищо от предшественика, и по цената включително. Честно казано ми се стори странно но ингилизите твърдяха, че единственото ново нещо е номерчето на модела :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

ходите ли на ралита? аз нещо в последно време не щото стана голяма скука.ама сега на българия ше ходя само да видя тва пунто с2000 . :icon_thumbup: .иначе един болюк турци :mad: абе много зле са нещата. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

 

И двата автомобила са страхотни но ако си взимим някаква такава резачка опр. ще е ЕВО!!!...еее,дай БОЖЕ всеки му!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...