Премини към съдържание

MITSUBISHI PAJERO 3000 V6


Препоръчано мнение

Здравейте приятели!!!

Може би темата, която пускам е доста обсъждана.Бих искал да ми помогнете с мнения за Mitsubishi Pajero 3000 v6 /1993-94г./.Възнамерявам да си купя такъв джип,който да карам всеки ден в градски условия както и за лек offroad.Всяко мнение относно разхода на гориво,поддръжката на автомобила,особености и характеристики на модела ще ми бъде полезно.

Благодаря предварително!!! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!!!

Може би темата, която пускам е доста обсъждана.Бих искал да ми помогнете с мнения за Mitsubishi Pajero 3000 v6 /1993-94г./.Възнамерявам да си купя такъв джип,който да карам всеки ден в градски условия както и за лек offroad.Всяко мнение относно разхода на гориво,поддръжката на автомобила,особености и характеристики на модела ще ми бъде полезно.

Благодаря предварително!!! :good:

Хубаво е да се види от спец, който е запознат с тези джипки........

Специално за мотота, огледайте го внимателно, по възможност го запалете истинал или първото палене за деня да е пред вас.......ако пали не равномерно и се тресе за 3-5 сек. ,не е добре работата............тези мотори имат склонност от прегряване ,което е виновно не мотора ,а течовете ,появили се отодавна..........най често пропуска охл. течност от един тройник, който е разположен м/у мотора и диафрагмата на купето,много кофти завряно.......ще се види по лесно ако свалиш поне главите на мототра......... :icon_blush: Другото е голям разход - около 15 -17л. а на газ ,дори и 20.........

Проверете окачването и дали вкл. 4х4 .............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...