Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вапрос за Eku


Препоръчано мнение

Здравейте колеги . Има ли някой в този форум мойто е много в час с електрониката на тези компове .Въпроса ми е следният: Отворих 3 компа различни номера ,а то се оказа че вътре са идентични.Електронните компоненти са еднакви включително и чиповете,явно записа вътре в тях е различен. Дали съм прав?Моля ако някой занае нека да сподели.Благодаря предварително.Ако модернатора прецени че темата е невалидна , моля да я изтрие или премести където трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги . Има ли някой в този форум мойто е много в час с електрониката на тези компове .Въпроса ми е следният: Отворих 3 компа различни номера ,а то се оказа че вътре са идентични.Електронните компоненти са еднакви включително и чиповете,явно записа вътре в тях е различен. Дали съм прав?Моля ако някой занае нека да сподели.Благодаря предварително.Ако модернатора прецени че темата е невалидна , моля да я изтрие или премести където трябва.

Хардуерно може да са еднакви, но има няколко вида разлики...............едната е че "софта" е различен ,може да стане, но може и да не стане, аз лично не знам какви са разликите м/у двата софтуера................второ, от различен регион са предназначени колите , това мосля че няма да има проблем,няма да изгори или да даде на късо някаде............трето, по използваните по мотора дадчици...........ако куплунгите са еднакви,то при единия комп може да не се ползват всчики пинове...........за теб най важното е да разбереш захранванията каде са на ЕКУ-тата и масите им, и дали има някой активен сигнал, проводник , пин, на който при появата на някакво напрежение или ток да не изпатка нещо по ЕКУ-то ...............всичко друго е компромис, слагаш единия палиш -работи, караш и установяваш с кой по добре работи.............. :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...