Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Странен проблем сьс скорости Паджеро 3.2


Препоръчано мнение

Здравеите колеги,имам някакьв странен проблем с колата(Паджеро 3.2 2003г. автоматик) и се чудя дали се е случвало и на други.

Появи се преди 7-8 месеца и се изразява в следното:изключва 4 скорост.Случва се само на студено,от 1 до 3 всичко е нормално,но когато трябва да включи 4 не включва,изключва от скорост и на таблото започва да мига N.Когато загасиш и запалиш отново всичко е нормално.Правеше този номер зимата като е студено,като се стопли времето спря.Ходих при всякакви специалисти,ама никои не беше виждал такьв проблем.На диагностика показва,че губи синхрон на 4та.Ако имате инфо за подобен случеи ще се радвам да споделите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,имам някакьв странен проблем с колата(Паджеро 3.2 2003г. автоматик) и се чудя дали се е случвало и на други.

Появи се преди 7-8 месеца и се изразява в следното:изключва 4 скорост.Случва се само на студено,от 1 до 3 всичко е нормално,но когато трябва да включи 4 не включва,изключва от скорост и на таблото започва да мига N.Когато загасиш и запалиш отново всичко е нормално.Правеше този номер зимата като е студено,като се стопли времето спря.Ходих при всякакви специалисти,ама никои не беше виждал такьв проблем.На диагностика показва,че губи синхрон на 4та.Ако имате инфо за подобен случеи ще се радвам да споделите.

Масло сменял ли си скоро ?

Гледахте ли куплунга на плъзгача ?

ресетвахте ли ЕКУ-то?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз тогава и при теб идвах ама беше зимата и си забравил.Маслото смених веднага след проблема(така ме посаветва)и не се оправи.грешката е трита няколко пьти,а това с пльзгача не е проверявано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз тогава и при теб идвах ама беше зимата и си забравил.Маслото смених веднага след проблема(така ме посаветва)и не се оправи.грешката е трита няколко пьти,а това с пльзгача не е проверявано.

Ами докарай го пак ,че вече имам май отговор на този въпрос( само да е същата кутия )..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

привет на всички.от две години карам същото паджеро /3.2 дид,автоматик/,вчера ми възникна същия проблем само че на 3та предавка,почна да ми мига лампата за свободна скорост и нещеше да си превключва на другите предавки,остана на трета,изпадна в авариен режим, и имам чуството че се мъчеше да си фключе на по ниска предавка,защото чак блокирваха гумите от време на време.Преди месец смених масло с филтър на скоростната кутия. Ако може дами дадете съвет много щесам ви благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа,що се е получило след смяна на мслото!?Дали са сложили масло каквото трябва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

сложиха ми масло каквото го дават в книжката,само че кастрол,минах около 1500км и тогава почна да прави проблеми.мисля че е електронен проблем,защото като го карам на типтроник нямам проблеми.ако може колегата със същия проблем да каже какво е направил,ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...