Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

покупка или бартер


Препоръчано мнение

Здравейте,за първи път ви пиша-надявам се не за последен.Проблема ми е следния(ако може да се нарече проблем)-искам да си купя MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г.

В момента имам АУДИ А4 1996г. и го продавам(изобщо не съм доволен)

Готов сам на бартер(доплащам) или ако някой има оферта за MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г. в момента моля пишете.Мухата здраво ми е влязла в главата,вечер го сънувам това MITSUBISHI.

:help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

автомобила който си избрал да си вземеш е супер. но не прави бартери .малко са хората които ще ти предложат здрава кола . защото в бартера винаги единият е прецакан . но ако се решиш вземи с теб човек дори двама които имат такъв модел галант да го пробват защото те най добре ще усетят автомобила . имам приятел който за една година завъртя на бартер четири коли изгуби около 5000 лева и пак не е доволен от последниият си автомобил .най добре си продай колата и си избери от www.autoscout24.de или от българия но да е нов внос . пожелавам ти успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте,за първи път ви пиша-надявам се не за последен.Проблема ми е следния(ако може да се нарече проблем)-искам да си купя MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г.

В момента имам АУДИ А4 1996г. и го продавам(изобщо не съм доволен)

Готов сам на бартер(доплащам) или ако някой има оферта за MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г. в момента моля пишете.Мухата здраво ми е влязла в главата,вечер го сънувам това MITSUBISHI.

:help:

 

Човече разбирам те напълно.....миналата година и аз имах същото ауди 1.9 tdi през живота си не съм ремонтирал кола повече от тази а да не ти казвам че ми излезна над 25000 лв а едвам я продадох за 18000 само кадето моята беше 99г......според мен какъвто и галант да си вземеш ще си 100 пъти по доволен.Един път купиш ли си MITSUBISHI..ЗА Цял живот оставаш верен на марката. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,за първи път ви пиша-надявам се не за последен.Проблема ми е следния(ако може да се нарече проблем)-искам да си купя MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г.

В момента имам АУДИ А4 1996г. и го продавам(изобщо не съм доволен)

Готов сам на бартер(доплащам) или ако някой има оферта за MITSUBISHI GALANT 1999г.-2001г. в момента моля пишете.Мухата здраво ми е влязла в главата,вечер го сънувам това MITSUBISHI.

:help:

 

 

Нада ли някой ще си даде Галанта и за ауди ако ще да е 2003-та!По-добре да си гао продадеш ако не си де!Иначе добре си се ориентирал браво.И аз карах немско(омега),ама друго си е МИЦКАТА!!! :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...