Премини към съдържание

Въпросче за безключовото палене!


tzenov

Препоръчано мнение

Здравейте,въпросът ми е по конкретно за отключването и заключването на вратите!Обикновено,използвам дистанционното за тази цел,но няколко поредни пъти отварях и затварях колата само чрез бутона на дръжката и се оказа,че дистанционното вече не бачка!Пробвах и с резервното,което си работеше,но след като няколко пъти отключих и заключих колата чрез ботона на дръжката и то спря да бачка!Колата иначе си пали и няма друг проблем заради тези дистанционни.Та,дали това е нормално и аз по някаква причина съм разбазикъл уаерлесите и как мога да я оправя или трябва да ходя до сервиз?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш чук - около 250-300 грамов.

Показваш го на ключалката. Завърташ го пред нея, може и да я чукнеш тук-там.

После изричаш - "Аз мамицата ще ти .ба, ако не се отключиш/заключиш с дистанционното...." и въпроса ти е решен!:lol::P:D

......................

Е, ако не се получи, виж Милен какво ще те посъветва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, с толкова малък чук няма да стане работата... мин. 5кг си трябва :icon_hmm:

А сега по сериозно, виж в мануела дали и 2-та начина могат да работят едновременно, или само по един начин трябва да е откл./закл. Пък и нали е в гаранция още какво те притеснява/пречи да им я закараш да я видят/оправят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двата начина трябва да работят едновременно , при мен е така на аутлендера , имам и ммцс там има настройки са безклучовто , ако е в гаранция бягай в балкан стар или ратола за 10 мин. си готов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, с толкова малък чук няма да стане работата... мин. 5кг си трябва :icon_hmm:

Пък и нали е в гаранция още какво те притеснява/пречи да им я закараш да я видят/оправят?

Скъсал си е гаранционната карта. :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...