Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

климатик за Лансара?


cawo

Препоръчано мнение

...абе я кажете може ли да си сложа клима на моя дзвер... то той си има копчета по таблото за това ама аз да си питам... и къде мога да намера такова чудо и за колко пара - естествено? :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпичък е ако се намири изобщо.Аз преди имах колтче без клима черно и лятото се побърквах.Намерих от едно ударено без компресор за 1500 лева в анкол на цариградско шосе :bang: не намерих по изгодна оферта и се отказах.Имаше и дупка в радиатора и не се знаеше дали ще го залепят.На лансерко би трябвало да е същия. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същият е, ако искаш може да ти продам моя поне знам че работи, няма да ти искам 1500 лв, а само 999 ;), незнам дали е много или малко сега си го измислих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...еее за сега не съм на зор за клима... още съм на етап - навиване... ама така, като гледам каква информация ми давате , май скоро няма да се навия... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...еее за сега не съм на зор за клима... още съм на етап - навиване... ама така, като гледам каква информация ми давате , май скоро няма да се навия... :icon_crying:

Аз също много се чудех за климатик, но ме посъветваха да не слагам, защото двигателят ще изгуби мощност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се монтира допълнително от друга фирма губи мощност , но ако се сложи от друго мицу няма проблем.Аз рядко включвам климата и това ще ми е първото цяло лято.Като покарам повечко с нея ще споделя впечатления :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се монтира допълнително от друга фирма губи мощност , но ако се сложи от друго мицу няма проблем.Аз рядко включвам климата и това ще ми е първото цяло лято.Като покарам повечко с нея ще споделя впечатления :beach:

Ще останеш впечатлен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... да де аз от Мицо имах в предвид да си сложа... ама за сега явно само ще си мечтая...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще останеш впечатлен :icon_thumbup:

1993г. си купих лансер.1300 с климатик. Карах го до 2001г. След вкл. на климатика, колата губи мощност , но не много. Като достигне определената температура, клима изключва, после отново включва. и т.н. разхода се вдига около 7%. , но си заслужава. Продадох колата, защото бе модел от1985г., но още се води на мен. Ако проявя усилие, ще я намеря и ще демонтирам климатика. Стане ли, ще ти излезе много тънко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1993г. си купих лансер.1300 с климатик. Карах го до 2001г. След вкл. на климатика, колата губи мощност , но не много. Като достигне определената температура, клима изключва, после отново включва. и т.н. разхода се вдига около 7%. , но си заслужава. Продадох колата, защото бе модел от1985г., но още се води на мен. Ако проявя усилие, ще я намеря и ще демонтирам климатика. Стане ли, ще ти излезе много тънко.

.... с нетърпение очаквам да видя, колко тънко ще ми излезе :icon_confused:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...