Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна на ремъка за хидравликата!


cawo

Препоръчано мнение

...абе ремъка за помпата за хидравликата ми се е закъсал та трябва да го сменям ама не съм много навътре в нещата (не разбирам много от коли- за сега) та да Ви питам - има ли някакви особености при смяната на този ремък- как става, лесно ли е!?

Питам защото тук в Оряхово нямаме спецялизирани сервизи, а само някакви самозвани "майстори" на които нямам много доверие! :icon_bye:

Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете!!! B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...абе ремъка за помпата за хидравликата ми се е закъсал та трябва да го сменям ама не съм много навътре в нещата (не разбирам много от коли- за сега) та да Ви питам - има ли някакви особености при смяната на този ремък- как става, лесно ли е!?

Питам защото тук в Оряхово нямаме спецялизирани сервизи, а само някакви самозвани "майстори" на които нямам много доверие! :icon_bye:

Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете!!! B)

Лесно е ,стига да знаеш как..........този ремък се натяга от помпата, на помпата има две винчета, които трябва да ги разхлабиш..........обаче доколкото си спомням, там ти трябва глух ключ 12 или 13 (може и 14 номер да е ,)защото ключа трябва да мине през шайбата , а това за да стане ,трябва да си я нагласиш, като включиш на 5 скорост и бутнеш напред - наад кколата......след това разхлабваш и трети болт пак 13 и буташ помпата към диафрагмата( т.е. към купето ) и ремъка увисва ........след това по обратния ред........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...