Премини към съдържание

Еклипса ми не може да пали , ПОМОЩ!


Препоръчано мнение

Здравеите колеги , Онзи ден си паркирах колата в гаража и от тогава ми прави проблеми с паленето , пали когато си поиска. Откачих акомулатора за 4-5 часа после си запали , возих се после 5 пътия я спирах и палех и на 6тия не пожела да запали. Бутнах я на скорост запали от рас , след това 2пъти ми запали и вече я паля само на скорост. С нов акомулатор ми прави същите проблеми. Моля ви помагаите че в петак имам бал и трябва да мина с нея!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моето Пежо имах същите симптоми като твоите и се оказа комутатора, едно кабелче контактуваше когато си поиска с едно от крачетата на комутатора и колата не искаше да запали. Закарай я някъде на сервиз да я погледнат :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги , Онзи ден си паркирах колата в гаража и от тогава ми прави проблеми с паленето , пали когато си поиска. Откачих акомулатора за 4-5 часа после си запали , возих се после 5 пътия я спирах и палех и на 6тия не пожела да запали. Бутнах я на скорост запали от рас , след това 2пъти ми запали и вече я паля само на скорост. С нов акомулатор ми прави същите проблеми. Моля ви помагаите че в петак имам бал и трябва да мина с нея!!!

Д22А или Д32А е Еклипса ти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За щастие го оправих , четки на стартера бяха , смених ги и сега пали с пипането на ключа :rulez: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...