Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Нахалството няма спирка, вижте какво си купи един колега и си помислих че си е купил :mitsu-smiley: :first: Спортбек ама уви това беше :icon_censored:

 

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=499559

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го забелязах преди доста време (Tук), но ......Тъпо е защото после пак ще има коментари от типа "аааааа, това :mitsu-smiley: където е като Аудито ? Ама такова ли?", Подобни неща мен лично ме дразнят ,като тези досега със сравняването на Галанта с БМВ . Ама как да им обясниш на непросветените кое е първо. Вината според мен си е в :mitsu-smiley: че правят уникални автомобили, но се бавят с пускането им като серийно производство, а през това време някой е видял че се харесва и го е изплагиатствал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа си е, че една много добра фирма като :mitsu-smiley: ,които са изпитани автомобило и двигателостроители, страда от липса на търговски нюх и оставя други фирми които са просто добри търговци да властват над пазара и да бъдат популярни на чужд гръб.

Може да обобщим ,като кажем че някой марки са по-добри в очите на хората само защото :mitsu-smiley: им пуска аванта. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...