Премини към съдържание

Вагона гасне


kanty

Препоръчано мнение

Спейс Вагон 1999г. GDi 2,4 гасне в движение и свети лампата на алтернатора.

Някой има ли идея какво може да е това?

След това пали и тръгва, но очевидно има проблем.

Имаше такова нещо преди ок. половин година и спря от самосебеси. Тогава ходих на диагностика с компютър, но не показа никаква грешка - майстора вика работи си екстра, иди и карай и като угасне намери някой да те дърпа и ела. Щото като се направи рестарт на клемите и компютъра губел инфото, нещо такова ми каза, но аз тръгнах от там и това не стана половин година до вчера :(

Та това е...

Ако някой предполага нещо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами лампата на генератора е нормално да светне като загасне двигателя. А друга лампа свети ли, чека например. И как гасне, след изключване от скорост, или както си даваш газ или как.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте , колеги . Нов член съм на форума a също и нов собственик на Space Wagon 2.4GDI 4X4.

Имам един въпрос : днес пътувайки за Карлово при набиране на ІV предавка околу 4000-4500об/мин. колата ми загасна , наложи се да спра и след-това запали но по-трудно(с повече въртене).Въпроса ми е имате ли представа , каква може да е причината .

Благодаря предварително .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в профила ми има телефона......звънкаш, ще ти кажа къде е сервиза ми. И там ще разбереш каква е причината, и възможните варианти за отстраняване на проблема. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре приятелю . Утре ще ти звънна . Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...