Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Някой беше казал, че всичко което започва с Ф и не е Ферари не става - а за него ЦЯЛО ПАДЖЕРО??????

Ще видим.А иначе фиата е сузуки сх4- тоест японка, а ако трябва да съм искрен до сега от моя опит с колите най-добри впечатления имам от една витара 1990 г , на която за три години каране смених само едни задни накладки.Историята е следната:

1.Фиат уно 1.3-перфектен двигател, слабо окачване, много евтина поддръжка,

2.Мерцедес 124 200д-перфектна возия, умрял мотор, счупих автоатика,

3.Мерцедес 124 260Е-убийствен мотор, но и убийствен разход 16-17,счупих автоматика,

4.Форд Галакси 2.0Е-много практична кола,слабо окачване,

5.Витара 1,6-много здрава,

6.Рено клио 2002 1.2-никакви проблеми, много икономична, малко тясна,

7.Митсубиши Л200-невероятно здрава кола, теч от секторната кутия-но нея не си я продавам,

8.Ауди а4 2.5ТДИ-невероятно спортна кола и невероятно трошлива-тотално разочарование,

9.Паджеро 2.5ТДИ 2002-много здрава ,малко тромава и леко застаряла :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Паджеро 2.5ТДИ 2002-много здрава ,малко тромава и леко застаряла :icon_crying:

 

Паджерото с този двигател си е тромавичко, но ти пък откъде го намери 2.5 TDI? Тази кола със сигурност не е произведена за Европа, защото след 2000г в Европа дизеловите Паджеро са само 3.2DID ... или твоя джип не е бил 2002 година? VIN имаш ли на тази джип? Бих се съгласил за застаряващата визия само ако е бил от втората генерация - 1991-2000г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паджерото с този двигател си е тромавичко, но ти пък откъде го намери 2.5 TDI? Тази кола със сигурност не е произведена за Европа, защото след 2000г в Европа дизеловите Паджеро са само 3.2DID ... или твоя джип не е бил 2002 година? VIN имаш ли на тази джип? Бих се съгласил за застаряващата визия само ако е бил от втората генерация - 1991-2000г.

Vin JMBLNV74W2J000504. А относно визията - кола от 2000г проектирана сигурно 1995, не може да се сравнява с кола 2009, която в най-лошия случай е проектирана 10 години по-късно, което за автомобилостроенето е много.И друго нещо- моят пикап л200 е 2001, но дизайна вътре в купето е направо отчайващ( все едно гледаш мазда 323 от 80-те).А иначе дизайна на Паджерото малко повече ми допада след фейса от 2003 и най вече новия от 2006, но не са по моя джоб, а и не забравяйте, че колата е за жена ми , а за едно жена дизайна и визията са най-важни.Знам, че Паджерото е по-здраво и по-надежно, но като визия е много по-зле от Фиата.А и във Фиата мирише още на ново!!.За тия пари това беше най-изгодното предложение за почти чисто ново 4х4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...