Премини към съдържание

Среща - Хасково


Препоръчано мнение

Привет на всички :)

 

И така по темата - някои от колегите знаят за моето предложение за тази среща. Пускам темата сега защото трябва да се действа бързо.

 

Нужен ми е списък на желаещите , за да мога да преценя кой хотел ще трябва да запазя.

 

Програмата за трите дни.

Има възможност на пристигналите по - рано (21.05.2010г.), да посетят най високият монумент на Богородица и Младенеца намиращ се в град Хасково и притежаващ сертификат от " Гинес" , на 18км от града се намира и Тракийската гробница в с. Александрово , разходка в парк " Кенана " , спорт - тенис на корт или спа процедури , боулинг и др. забавления.

 

Снимки от Хасково - http://spiritmaster.snimka.bg/architecture/haskovo.471837

 

22.05.2010 - Квалификации и състезание на картинг пистата в Хасково. Наемът на пистата и 8бр. картове е 1000лв време за ползване от 10:00 до 17:00. Ако желаещите за картинг са примерно 30 човека това прави по 33.33лв на човек , с една дума колкото повече желаещи толкова по евтино. тези които няма да присъстват на картинг пистата имат волна програма.

 

Картинг писта - http://spiritmaster.snimka.bg/auto-racing/karting.471868

 

Вечеря - тя може да бъде шведска маса или избрано заведение на свободна консумация - това ще решим допълнително.

 

Купон - дискотека или пиано бар , а може и двете или кой както сметне за добре да прекара ноща.

 

23.05.2010г. Закуска - Обяд , обща снимка и отпътуване.

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята каризмичка в момента се подвизава в Хасково, за 2-3 дена. Ако я срещнеш, да я поздравиш. Цвят бордо е благоевградска регистрация, разхожда се в областта на парк "Кенана".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом трябва да се действа бързо, аз съм ЗА. Поне с една кола - 3 до 5 човека съм там. Датите окончателни ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом трябва да се действа бързо, аз съм ЗА. Поне с една кола - 3 до 5 човека съм там. Датите окончателни ли са?

 

 

По принцип не са окончателни , но така или иначе като гледам интерес няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...