Премини към съдържание

Проблем с огледалото за задно виждане


Препоръчано мнение

Здравейте,имам проблем с огледалото за задно виждане.Проблема е че е много хлабаво,както и да го наглася то все си пада надолу.Свалил съм го със самата стойка,но немога да го изкарам от стойката.Вътре има една пластина,мисля че трябва малко да се стегне,но идея нямам как да изкарам стойката на огледалото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с огледалото за задно виждане.Проблема е че е много хлабаво,както и да го наглася то все си пада надолу.Свалил съм го със самата стойка,но немога да го изкарам от стойката.Вътре има една пластина,мисля че трябва малко да се стегне,но идея нямам как да изкарам стойката на огледалото!

И моето стана така само че когато сложих музиката.. от вибрациите болчетата на пластината се лашват.. трябва да го отвориш .. то ест да махнеш огледалното стъкло.. само че рамката е залепена и ще я понараниш .. внимавай там с нея.. поливай с кореселин и може да се разяде лепилото .. само че да знаеш че кореселина разяжда и пласт маса... след като го оправиш можеш да го пръснеш с черно спрейче ако е наранено някъде и няма да си личи .. ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това ще е най - доброто решение :( по хубаво да търся по морги в такъв случаи :) пробвах да го отворя но, не успях :( Ако е залепено ще е супер тъпо и не мисля,че ще се полчи по начина по който си описал :( никои ли не се е сблъсквал с подобно нещо ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моето стана така само че когато сложих музиката.. от вибрациите болчетата на пластината се лашват.. трябва да го отвориш .. то ест да махнеш огледалното стъкло.. само че рамката е залепена и ще я понараниш .. внимавай там с нея.. поливай с кореселин и може да се разяде лепилото .. само че да знаеш че кореселина разяжда и пласт маса... след като го оправиш можеш да го пръснеш с черно спрейче ако е наранено някъде и няма да си личи .. ! :)

И все пак те послушах и го разлепих с кореселин.На две места се счупи леко,но след като го сглобих почти не личи.Залепих го с канаколит и е бомба.И при мен проблемът най-вероятно е в музиката,понеже откакто си сложих бас касата започна леко по леко да се разхлабва.Сега го стегнах доста добре,дано да издържи повече време.Благодаря много на колегата SlowDead!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...