Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Добър вечер,колеги!

 

Имам едно запитване което отправя мой роднина чрез мен-някои имали някакви впечатления от L400?

Не намерих никаква информация във форума за точно този модел-може би не е добра алтернатива за леко-товарен автомобил или греша.

Аз лично съм много доволен от семейното Л300-въпреки че скоро ще чукне 20 години,все още е в добра форма и е отличен товарач,но нямам никаква идея да очаквам ли подобаващо японско качество и от Л400?

 

Много съм запален по тази марка :mitsu-smiley: и "възпламенявам" всичко около мен-та и въпросния роднина изяви желание да стане собственик на Митцубиши-гледахме точно този модел:

http://www.mobile.bg/31258385383480777 - най-точно отговаря на неговите изисквания а те не са малко-да е товарен и същевременно да вози семейството си;да изглежда добре,да гори сравнително малко и т.н.

Всяко мнение ще е от полза-модела е с дизелов мотор,но ако бензиновият е за предпочитане ще се ориентира към това което е по-надежно-въобще както казах очаквам всякакви мнения.

 

Благодаря Ви предварително колеги,от мое и от името на моя роднина!

Поздрави!

 

 

П.П

Извинявам се ако е против правилата на форума да се показват и разискват обяви на трети лица и ако е така да се направят необходимите корекции.

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че нямаме L400 във форума, аз отдавна искам да си взема такъв, но за съжаление няма да имам работа за него.... това е по-новия модел на L300 и определено е по-красив. Явно е и много здрав (също като предшественика си), щом Хюндай правят по лиценз на Митсубиши подобен бус, който в Ямбол една куриерска фирма жестоко го експлоатира и е в движение всеки ден. Съветвам те да го вземете с дизелов двигател, но пък внимавайте да не е на много километри.

Успех в намирането на читаво L400 и после да го докараш да му се порадвам и аз. Отдавна ми е тръпка този модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, изглежда добре..... С удоволствие бих ти преложил услугите си да ида да го видя (виждам, че е в сф), за жалост - не разбирам НИЩО от дизелови двигатели..... Ако имаш нужда от съдействие - насреща съм.....

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успех в намирането на читаво L400 и после да го докараш да му се порадвам и аз. Отдавна ми е тръпка този модел.

Благодаря ти за пожеланието-дано наистина случим на читаво бусче и то :mitsu-smiley:

А за докарването до Ямбол-нямаш никави проблеми-с удоволствие ще се повозим живот и здраве :icon_thumbup: !

Наистина си прав-тръпка си е и то голяма! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, изглежда добре..... С удоволствие бих ти преложил услугите си да ида да го видя (виждам, че е в сф), за жалост - не разбирам НИЩО от дизелови двигатели..... Ако имаш нужда от съдействие - насреща съм.....

Поздрави

Благодаря ти бате Руслане,за предложението-ако има нещо ще ти звънна да се разберем!

Наистина изглежда добре бусчето-то си е нормално-кое Митцубиши не изгележда добре :specool: може би на пръв поглед само Л300 не е така привлекателен,но той пък впечатлява с други неща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към по-запознатите!

На въпросната обява пише че двигателя е 2.5 ТД,100 к.с.

Поразрових се в нета но единственият дизелов мотор на Л400 е 64кВ/87 к.с.-някои запознат ли е с този мотор на Митцубиши-възможно ли е да има такъв с 100 к.с и случайно да се монтира на друг модел от ММС?

Някакви впечатления от точно този дизелов агрегат(2.5 ТД)-разработка на Митцубиши ли е или е съвместен проект с някои друг производител,някой да има някакви впечатления за мотора-икономичен ли е,надежден ли е и т.н....?

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паджеро II има с двигател 2.5TDI и е 99 коня, има и Паджеро Спорт със същия двигател, който първоначално е 99 коня, а после става 116. За L400 нямам информация, виж в mobile.de, там ще разбереш с какви двигатели са.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Л400 е пътническата версия на Л200 и 300,и окачването му е като на 200 и 300, мотора който е даден на снимката е 4Д56Т ,99( 100) коня/4000 об. мин. и 240 н.м. /2000 об.м...........Добра машина е , само да не е изтормозена яко ,че са ми идвали много такива ................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Л400 е пътническата версия на Л200 и 300,и окачването му е като на 200 и 300, мотора който е даден на снимката е 4Д56Т ,99( 100) коня/4000 об. мин. и 240 н.м. /2000 об.м...........Добра машина е , само да не е изтормозена яко ,че са ми идвали много такива ................

Е, да са ти идвали, да са ти идвали.... колко да са ти идвали, щото едва ли в цяла България има повече от десетина бройки L400 ? Верно, има много такива бусове Хюндай, но те са друга бира, не са Митсубиши, макар да са правени по техен лиценз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, да са ти идвали, да са ти идвали.... колко да са ти идвали, щото едва ли в цяла България има повече от десетина бройки L400 ? Верно, има много такива бусове Хюндай, но те са друга бира, не са Митсубиши, макар да са правени по техен лиценз.

Ставаше дума за МПС-та с този мотор ,а не за конкретно Л400.............идвал е един Л400, и сега продължава да си идва дори и за смяна на масло ,след като в някакъв прехвален сервиз му обърнали ролката на агр. ремък и тя с канта си беше го оръфал и ааа да се скъса ............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Извинявам се за прекалено късното включване от моя страна ,но уважаемия колега сдобил ли се е с такъв автомобил?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...