Премини към съдържание

Space Star


dem

Препоръчано мнение

Здравейте, :help: :help:

Купувам Space star 1,6 / 16 V Family, може ли някой да ми каже нещо повече за този модел, като например разходи за подръжка и т.н. и въобще дали си заслужава. Колата на която съм се спрял, ми казват (толкова показва километража), че е на 45000 км :icon_hmm: , но аз не им вярвам.Би ли било възможно?Внесена е от Австрия, първата и регистрация е през септември 2001. в Б-я е регистрирана септември 2005 г. На външен вид е добра, двигателя работи добре , возията и е екстра. Имам и снимки, ако някой е гледал същото :mitsu-smiley: мога да му изпратя за сверка.

Предварително ви благодаря за вашите мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, :help: :help:

Купувам Space star 1,6 / 16 V Family, може ли някой да ми каже нещо повече за този модел, като например разходи за подръжка и т.н. и въобще дали си заслужава. Колата на която съм се спрял, ми казват (толкова показва километража), че е на 45000 км :icon_hmm: , но аз не им вярвам.Би ли било възможно?Внесена е от Австрия, първата и регистрация е през септември 2001. в Б-я е регистрирана септември 2005 г. На външен вид е добра, двигателя работи добре , возията и е екстра. Имам и снимки, ако някой е гледал същото :mitsu-smiley: мога да му изпратя за сверка.

Предварително ви благодаря за вашите мнения.

 

Разходи за подръжка - виж какво писах за Каризма 1.6

Ако мотора е 4G92 в което съм почти сигурен, няма да имаш проблеми с него. Кола на 45к би трябвало да е в състояние почти като от витрина. Има много коли, карани само уикендите. Разни хора, разни привички, обстоятелства... Това че на запад много се карало не винаги е вярно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей

имам тази кола но годината и е 2002ра, взета е ноември 2005та година и беше на 60хил км, като освен, че изглеждаше чисто нова и миришеше на таквва. Караме я с баща ми като Такси и скоро ще удари 100хил км. не е мръднала и все още ме питат дали не е чисто нова. Разхода на газ е точно 10 градско, каквото и да я правиш не може да се свали - съответно 7/100 бензин при това натоварване на движението. За подръжка не бързай да мислиш..карай и успех :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...