Премини към съдържание

Фарче за задна светлина?!


Niki_trrrial

Препоръчано мнение

Значи не мога да си намеря фарче за задната светлина за Мицубиши Лансер '89!!! По моргите няма такова нещо. Ако някой има инфо.....да казва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това нещо ми трябва, но никъде не мога да го намеря (не съм го направил много професионално, но...:)):

post-550-1139155058_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате изтрийте темата или поне снимката, за да не товарим форума. Явно никой не се сеща къде я има тая простотия. :) Айде :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тази тема! Тази и при италианеца на кръстовището "Житница" с "Никола Мушанов" в София!

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията!:) Цената на ново такова малко ме......шашна :icon_doh: . А наистина по моргите няма, и при италиянеца сме ходили,но и там положението е същото. Ще проверим и на местата, които ми посочи DANI MG, само дето съм от София. Благодаря отново!:) :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Цената на това стопче за ново е близо 80 лв. :icon_doh: , но си прав, по моргите не са чували за подобно....

 

няма ли турски за помалко парички.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма ли турски за помалко парички.... :icon_hmm:

Аз не съм чувал до сега турците да правят части за японски коли

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е може да не са турски а Тайвански или там подобни ...

Поне аз си взех преден мигач за моята кола (17лв) произведен в Тайван :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ХаВаТа, можеш ли да ми кажеш от къде си купи мигача, за да проверя дали няма. Защото 17 лв. ми се вижда доста добра цена за Мицубиши( за каквото и да е било)! :) 10х

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Симеон - не помня кой точно магазин беше :(. Но мигачи имаше в 2-3 магазина(пак там) на цена от 25лв и случайно попаднах на този за 17лв. Така че ако не си го направил вече разходи се по Симеон из магазините за японски авточасти - там без друго може да ти изпадне и нещо 2-ра ръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес ходих при арабите...и намерих!!! Не е оригинално и е малко тъмно- като опушено е, но е за 15 лева ново. А иначе разни ми искаха по 35-40 лева :icon_doh: за оригинално, но старо и едни такива мръсни и издрани! Тях ги свалих до 20 лева, ма нещо ми бяха гадни! Та се уредих с такова и даже ми харесва как изглежда! :) Благодаря ви за помощта :)

post-550-1140627871_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво че си успял все пак да откриеш това което търсеше! :)

А и цената му е добра дори да не е оригинално, колата ще изглежда много по-добре с фар отколкото без такъв! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...