Премини към съдържание

Проблем с паленето сутрин


lancer j

Препоръчано мнение

От няколко дни като стартирам сутрин двигателя(при студен двигател) се чува едно подчукване отпред вдясно като че ли има скъсан тампон.При повторно стартиране(при по-топъл мотор) подчукването изчеза.Чудя се дали не е от бензина(зареждам само на OMV CARERА) днес я наблъсках с 100 октана и ще видя дали има ефект,ако не в БС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни като стартирам сутрин двигателя(при студен двигател) се чува едно подчукване отпред вдясно като че ли има скъсан тампон.При повторно стартиране(при по-топъл мотор) подчукването изчеза.Чудя се дали не е от бензина(зареждам само на OMV CARERА) днес я наблъсках с 100 октана и ще видя дали има ефект,ако не в БС

Хвърли камък на тея OMV и ходи на Shell, Petrol или ЕКО. След като го заредих 2 пъти(единият бе веднага след покупката на колата, а следващият беше на връщане от Бургас за Смолян) от OMV до горе, имах проблеми с колата. От тогава не съм спирал там, освен за вода. Зареждам на Shell, Petrol и ЕКО обикновен 95. Колата се чувства в пъти по-добре от скапаните горива на OMV. :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

O даааа Петрол е доста добре , вече трети път зареждам там и съм повече от доволен.И както казва Васко 95 normal никакви добавки и тем подобни.Колата е в пъти по- добре и просто е доста пъргава а съм с базовия 1,5 за който се твърди , че е по мудничък.Така , че Васко има право :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе на Shell съм ял дървото но понеже OMV и Shell са точно до нас и затова зареждам там,но сега ще опитам на други

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...