Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Армеец - Доверени Сервизи?


dark

Препоръчано мнение

Каското ми е в Армеец. Предстои ми да вляза за леко изчукване на заден калник и боядисване на задна броня.

 

Съжалявам за късното включване,но се регистрирах вчера. На никой не препоръчвам армеец.Аз работя в автосервиз като автобояджия/тенекеджия.най омразните ми коли са на армеец.понеже възнаграждението ми е на базата на извършена работа или от часовете които плащат застрахователите за извършена работа зависи заплатата ми.Армеец плащат по една много стара наредба не знам кой номер беше която е от преди 20год правена все още за автомобилите на баратушките и ако се падне на мен ще претупам колата за да мога да спечеля времето за което те не ме възнаграждават като вложен труд,например за пребоядисване на врата вместо 5 часа на армеец ще са 3,2.не че не бих искал да работя качествено ама и пари искам да вземам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Определено най добре е да ползваш доверен сервиз ! В повечето случай се оказва че има и щети който не са видяли при първия оглед . Доверения сервиз вика втори оглед веднага след като разоборудва детайла/ например като свали бронята/

 

Препоръчвам ти доверен сервиз на АМАРАНТ на Красно село, става най-бързо там. Виж в сайта им адреса www.chipsaway.bg

Взимаш си възлагателно писмо за тях и ако имаш повече детайли /над 4/ ти боядисват и детайл по избор, който не ти признават застрахователите.За ден-два си готов

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено най добре е да ползваш доверен сервиз ! В повечето случай се оказва че има и щети който не са видяли при първия оглед . Доверения сервиз вика втори оглед веднага след като разоборудва детайла/ например като свали бронята/

 

Препоръчвам ти доверен сервиз на АМАРАНТ на Красно село, става най-бързо там. Виж в сайта им адреса www.chipsaway.bg

Взимаш си възлагателно писмо за тях и ако имаш повече детайли /над 4/ ти боядисват и детайл по избор, който не ти признават застрахователите.За ден-два си готов

Успех

 

Как мислиш, дали за една година, въпроса вече не се е уредил... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как мислиш, дали за една година, въпроса вече не се е уредил... :icon_doh:

Е няма още цяла година, само 11 месеца ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....сервиз на АМАРАНТ на Красно село....www.chipsaway.bg

 

Някой дали има поглед върху качеството на работа и цените на въпросния сервиз ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има поглед върху качеството на работа и цените на въпросния сервиз ?

Аз нямам поглед върху работата им, но като човек който се занимава със същата работа ше ти го кажа с 2 думи : Не търси качество, когато ти казват, че колата ще е готова за ден два ..:icon_thumbup:

На повечето материали които се ползват при тази работа, има инструкции за употреба ..Някои от тях имат срок за съхнене от 24- до 48 часа , което си е ден -два :) и чак тогава се обработват и се продължава нататък ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

здравейте колеги, фенове..мога да ви изкажа малко секретна информация за въпросния сервиз на армеец в илиянци - отскоро има ново ръководство на сервиза, както и главния бояджия - момчетата са млади, специалисти от бмв (камор), ходил съм при тях с бмв (служебното) и бях доволен, наскоро ходих там (по възлагателно от армеец) и пак останах много доволен. цени не мога да кажа, защото не плащам, но работят добре и без забележки. единствено колата става бавно (само боя, без смяна части) на 2 детайла - 4 дни. по другите сервизи (които се опитаха да ми препоръчат от самия армеец твърдяха че ще стане за 1, максимум 2 дни)) но реших да не рискувам...та общо взето, зависи от случая - могат да работят и качествено но се чака....

Редактирано от tmintov
Правопис! Колега, използвайте препинателни знаци и главни букви, където е необходимо. Тук не е чат.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...