Премини към съдържание

Поставяне на ел.антена на Паджеро 2.5 ТДИ


Препоръчано мнение

Никога не съм свалял ел.антена та въпроса ми е как да сваля старата и да поставя новата.Дайте някъкви съвети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм свалял ел.антена та въпроса ми е как да сваля старата и да поставя новата.Дайте някъкви съвети.

 

Цялата ел. антена ли ще сменяш? Ако е така, желателно е да си вземеш оригинална, или поне истинска антена. Ако мислиш да слагаш ментак от 20-30-40 лв, по-добре си сложи обикновена антена - със сигурност ще те изкара повече от ментето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докараха ми от Англия ел.антена за 40 паунда , колко е оригинална не знам ама мисля да е слагам вече е платена та случайно някой ако има идеи да споделим нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докараха ми от Англия ел.антена за 40 паунда , колко е оригинална не знам ама мисля да е слагам вече е платена та случайно някой ако има идеи да споделим нещо.

Най-напред развиваш гайката, която е отгоре в основата на антената. След това (доколкото си спомням) се сваля подкалника и там трябва да видиш още 2-3 болта, които държат антената в долния край. После вадиш буксата за ел-а, а самия кабел, по който върви сигнала май нямаше букса, ще трябва да го отрежеш и да го снадиш с новия кабел. Ако ще слагаш оригинална антена ще ти е по-лесно, щото ако е друга, ще трябва да нацелиш и кабелите за управление на антената, които са минимум три, а може и повече да са.

Дано да съм ти бил полезен. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...