Премини към съдържание

Добавка за Common-rail


laptop

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

някой пробвал ли е Liqui Molly System Pflege за common rail. След ремонт на ЕГР клапан ми препоръчаха тая добавка и с нея да се кара на доста висока скорост. Имате ли впечатления дали има полза от нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл, при положение че Ратола продават оригинални добавки на Мицубиши. От тях по-добро няма. Има и за дизел и за бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал,че Liqui Molly са много добри в добавките ,но системите като свикнат с тях няма отърване.Иначе доста бързо скапват.Съвета за Ратола е красноречив!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, а в Ратола дали имат специално за common rail и много по-скъпи ли са от тези?

Аз съм чувал,че Liqui Molly са много добри в добавките ,но системите като свикнат с тях няма отърване.Иначе доста бързо скапват.Съвета за Ратола е красноречив!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са много по-скъпи, но са в пъти по-ефективни. Тези другите са за ежедневна употреба с цел да няма замърсяване, но ако вече се е омацала системата само Ратолската ще оправи нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...