Премини към съдържание

Среща в София - 2009 (Бояна)


Препоръчано мнение

Ох, кога ще станат постояни тия срещи.

Че те и сега са постоянни,само дето никой не знае за това или по-точно...никой не идва :icon_blush:

Всяка неделя от 18ч. дремеме на НИМ и чакаме някой да се появи,но... :(

Сега, за есенно-зимния период,определено трябва да я изместим в по-ранен час. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че те и сега са постоянни,само дето никой не знае за това или по-точно...никой не идва :icon_blush:

Всяка неделя от 18ч. дремеме на НИМ и чакаме някой да се появи,но... :(

Сега, за есенно-зимния период,определено трябва да я изместим в по-ранен час. :)

Тази неделя там ли ще бъдете?От доста време се каня да дойда на някоя среща и мисля,че е време! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя там ли ще бъдете?От доста време се каня да дойда на някоя среща и мисля,че е време! :icon_dance:

Аз лично,май ще пропусна тази седмица. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Коляги най-добре ще е да се събирате вечерта ест. ако сте свободни в четвъртък или събота.

Казвам го защото тогава има много хорица като например БМВ Форума е там, а от там са много хора и ще има с кой да си общувате :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коляги най-добре ще е да се събирате вечерта ест. ако сте свободни в четвъртък или събота.

Казвам го защото тогава има много хорица като например БМВ Форума е там, а от там са много хора и ще има с кой да си общувате :icon_thumbup:

Къде ще се бутат галантите между БМВ-тата :D Объркал си рейса пич :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо мерси на somalietsa за посрещането. Може ли и ние като бъдещи членове на клуба на мицубиши и притежатели на спейс старче да се присъедим към някоя ваша среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, разбира се, всички фенове са добре дошли...... И кой го казва само - човекът, посетил само една среща на НИМ...... :icon_blush:

 

Ама пусто в неделя ме размазва мързелът....... Къде формула гледам, къде мач, къде пътувам и само ме критикуват, че не ходя.... В този ред на мисли - защо се отказахме от срещи на пл. Македония? Баш в центъра е, има място за паркиране, има заведения наблизо.... Това с висенето на паркинга на НИМ нещо не ми се отразява добре на старите кокали.... Сега студ, лятото - жега и няма една бира къде да изпие човек......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, разбира се, всички фенове са добре дошли...... И кой го казва само - човекът, посетил само една среща на НИМ...... :icon_blush:

 

Ама пусто в неделя ме размазва мързелът....... Къде формула гледам, къде мач, къде пътувам и само ме критикуват, че не ходя.... В този ред на мисли - защо се отказахме от срещи на пл. Македония? Баш в центъра е, има място за паркиране, има заведения наблизо.... Това с висенето на паркинга на НИМ нещо не ми се отразява добре на старите кокали.... Сега студ, лятото - жега и няма една бира къде да изпие човек......

Абсолютно си прав!Да си кажа и мен ме домързява.Пък и по обяд почти винаги съм пил я една ракия, я някоя и друга чаша вино.Площад "Македония" си е екстра място за срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе най-малкото е централно, има транспорт, някой може и пеш да стигнем дотам...... Пийнем по бира, пък малко раздумка и хайде по живо по здраво.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава ще следя уговорките във форума и до скоро виждане, а идеята за червено винце през зимата е супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли - защо се отказахме от срещи на пл. Македония? Баш в центъра е, има място за паркиране, има заведения наблизо....

Място за паркиране на пл.Македония?!?! :blink: Роско,ти май наистина отдавна не си ходил по срещи(поне в близките 10 години)... :P

Аз пл.Македония не съм го виждал празен от зората на демокрацията. :)

 

А Емо и Веси,бих ги посъветвал да следят и тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry153284

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Място за паркиране на пл.Македония?!?! :blink: Роско,ти май наистина отдавна не си ходил по срещи(поне в близките 10 години)... :P

Аз пл.Македония не съм го виждал празен от зората на демокрацията. :)

 

А Емо и Веси,бих ги посъветвал да следят и тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry153284

Как бре?На "Даме Груев" в неделя е празно.На паркинга на бившия цирк места колко щеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТЦ, ти не си идвал на срещите ни там преди, затова така си мислиш......

Точно под площад Македония има голяяяям паркинг, който събота и неделя не е платен. Правиха ни парчета веднъж, но сега е празен през уикендите. Намира се точно пред профсъюзния дом.....

Другият вариант е зад Министерството на земеделието, в уличката. През уикендите е празно. Колегите знаят за какво говоря, ако не съм го обяснил добре - да ме поправят. Събирали сме се по 20-тина и повече коли там

 

П.П. Виж който е ходил как знае ;-)

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж за този паркинг не се бях сетил.Наистина трябва да се измисли ново място за срещи,защото НИМ при зимни условия нещо не ми се нрави.А също така е хубаво да има къде да се седне,хапне,пийне и т.н. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско,за 1 г.на НИМ си идвал .....да кажа 2 пъти,ако и на новото идваш толкова често,ще трябва много да черпиш.... :beer: ,а и да не забравя ,да си носиш снимка... :icon_tongue: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баш пък на теб за какво ти е моя снимка, малко ме цъка на Ксилифор?

Иначе на НИМ съм идвал веднъж. Да меря суичъра. Жега, прав и като кон пресичащ околовръстното да си купя една бира..... Стар съм вече, бре, за такива екстремности! И току профучи нЕкой гоУф.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...