Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Резервни части за Space Star


rosty

Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...

1. Левия и десния халогенни фарове на Спейс стар взаимно заменяеми ли са? Или поне само стъклото? Май не са, а на това, дето се продава дясната му страна е опраскана. И стъклото на моя десен халоген също.

2. За какво са бутоните по предните врати. При мен стои и работи само един на шофьорската врата, смъква и качва стъклото.

3. В дясно до шофьорската седалка плътно има едно лостче, което се удължава. Каквото и да правя с него, нищо не става. То за какво е?

4. Зад предните колела трябва ли да има калобрани? Или те са допълнителна екстра?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросите все едно са зададени от човек -каруцар.Няма да е лошо да прочетете инструкцията за колата и сам ще се убедите кое за какво е.А има и ключ с който би трябвало да се запали колата.имате ли го? Четете! А за халогени има доста обяви в мobile.bg.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросите все едно са зададени от човек -каруцар.Няма да е лошо да прочетете инструкцията за колата и сам ще се убедите кое за какво е.А има и ключ с който би трябвало да се запали колата.имате ли го? Четете! А за халогени има доста обяви в мobile.bg.

То че съм каруцар, каруцар съм. Ама ти си много серт. На сливенски войвода ли се правиш? Ще ти се изтрие клавиатурата да кажеш къдее е тая инструкция. Всъщност, не си отговорил на нито един въпрос, което би било, разбира се доброволно деяние. Само си се заял. Да не те духа насрещен сливенски вятър?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме издуха вятъра като чета такива теми като твоята.Та значи ръчката се използва ако й смениш пружините да катапултираш ако се наложи.И пак прочети какво съм ти написал-в mobile.bg има доста Спейс Стар на части ама ако не разбираш плати си на някой специалист ще провери обявите ,пък може и телефони да откриете за връзка.Серт пак е турска дума,наясно ли си? Ръководството го има в друга тем провери си сам! Ако пак нещо не си разбрал следващият път ще ти обясня по-подробно.Хайде умувай и се учи кое за какво е.За калобраните не се притеснявай, всичко е измислено не се напрягай да го разбереш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Сега звучиш по-еваш. Темата не е моя. Серт и еваш са турски думи, но и турцизми.

Демек, дълбоко навлезли и в българския език. Твоят български не е добър, допускаш правописни грешки.

За пунктоация изобщо не си чувал. Умувай и се учи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля, StarDeliormanski и CTAH, да уточняват образованието и филологическите си спорове на лични съобщения. :mad:

..............

ТУК, има информация за Спейса.

ТУК, са повечето сервизни ръководства.

ЕТО и всичките Спейсове на едно място.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте уважаеми господин модератор! Според мен форума в последно време губи същността си и мисля,че е добре някои теми и мнения просто да бъдат преразгледани и изтрити ако е необходимо.Лично аз не съм подлагал на разглеждане образованието и културното си богатство и няма какво да уточнявам с когото и да било от форума.Все пак е добре да бъдат прегледани темите и някои мнения и тогава да се поставя нова.Направете си този труд и преценете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...