Премини към съдържание

Чип тунинг


laptop

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

къде може да бъде направен чип тунинг на Mitsubishi Space Star 1,9 D-ID 2002 във Варна. Имате ли идея за приблизителна цена и дали има смисъл от цялата работа. При 102 к.с. каква разлика би се получила в мощността?

 

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При една такава интервенция определено би имало доста осезаема разлика. Ето тук - дават +31 к.с. +57 Nm и това си е сериозна промяна. За цена звъни и ги питай, пък гледам имат доста представителства.

Сега доста фирми предлагат подобни услуги, така че преди да се решиш - провери и сравни и от други места.

 

ПС. Горната връзка не се отваря - ето тази е за основната страница.

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При една такава интервенция определено би имало доста осезаема разлика. Ето тук - дават +31 к.с. +57 Nm и това си е сериозна промяна. За цена звъни и ги питай, пък гледам имат доста представителства.

Сега доста фирми предлагат подобни услуги, така че преди да се решиш - провери и сравни и от други места.

 

ПС. Горната връзка не се отваря - ето тази е за основната страница.

 

Днес се свързах с софийското представителство на Vimax, казаха че идва около 480 лв тунинга и вдига с около 27 к.с. мощността, имат и представителство в варна. Какво ще ме посъветвате, има ли смисъл от такава интервенция, да не вземе да си замине турбото...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако имах като твоя двигател бих го направил отдавна, но за сега съм се примирил - моя мотор не става за такива работи. И затова усилено не съм разучвал подробности. Ако има колеги дето са им поставяли такъв чип да казват. Но преди да приемеш офертата, питай и на други места, сравнявай цени и интересувай се и за отзивите от работата на всеки който ги предлага тия услуги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако имах като твоя двигател бих го направил отдавна, но за сега съм се примирил - моя мотор не става за такива работи. И затова усилено не съм разучвал подробности. Ако има колеги дето са им поставяли такъв чип да казват. Но преди да приемеш офертата, питай и на други места, сравнявай цени и интересувай се и за отзивите от работата на всеки който ги предлага тия услуги.

 

От поне няколко места ми казват че тази фирма е добра. Не знам също дали трябва да изтърбуша катализатора преди да правя такъв тунинг, за да не се получи разлика в данните, подавани към ECU при евентуалната му смяна след чип тунинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...