Премини към съдържание

Митсубиши се оттегли от Wrc


Препоръчано мнение

  • Admin

Мисля че са постъпили правилно, защото щяха да се съзтезават само с две марки. Обещават че ще се върнат през 2007 година с нов автомобил :mitsu-smiley: :plane:

Първата титла на Мицубиши WRC беше завоювана през 1974 г. Спечелени са 34 етапа и четири шампионски титли. Ще има още такива :icon_thumbup:

Ще следим с интерес Париж - Дакар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Никъкво оттегляне :)

На рали Швеция Gigi Galli и Daniel Carlsson карат перфектно и са на 3-то и 4-то място

ето още подробности :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На почетната стълбичка сме във WRC. За малко щяхме да имаме две места на нея :rulez:

В група N пак победа :first:

 

ето линка :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Доколкото разбирам какво става във WRC - май, май наистина сме се отказали от участие, а сега състезаващите се митсута са от частен отбор - Mitsubishi Ralliart Italy. А официално компанията можела и да се върн 2008г. Инфото е от сайта на WRC.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И с частен отбор пак другите с милиони пари тимове ядът пердах като участваме :mitsurally: HrSt ти следиш ли WRC шампионата? :) кой ти е любимия пилот?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

повече следя Ф1, но следя какво става и в световния рали шампионат. честно казано бих го следял с огромен интерес, но няма телевизия, която да го излъчва по добър начин. вярно, че това зависи и от спецификата на спорта, не е на затворена писта, но ми се струва, че малко внимание се отделя от медиите.

иначе в последно време се кефя на себастиян льоб. за мен този пич е феномен - като гледам как кара и начинът по който печели и то на най-различни настилки, ме кара да забравя с какъв автомобил го постига. :)

 

а, забравих да добавя, че любимата ми игра естествено е CMR.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казаха че от новия сезон ще излъчват формулата по btv.

на мене любимия пилот ми е Джиджи Гали. Едно интервю от Рали Швеция :rijden:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Според мен Mitsubishi трябва да заместят Lancer с Colt в WRC-то

Ако вкарат Colt в WRC ще разбият всички малки смешни Френски WRC колички !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По леката кола не носи повече стабилност. Лансер ЕВО е кола за шампиони с идеален балансирам център и двигател, който издържа много. В група N където се влагат пари колата е шампион дълги години. За wrc е сложно защото се искат много пари и повечето марки се отказаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...