Премини към съдържание

Странно работене на двигателя при първо палене


pocketrocket

Препоръчано мнение

Здравейте

От известно време на сам забелязвам, че двигателя работи много странно при първо палене. Става въпрос когато колата не е палена скоро. Сякаш работи на 3 цилиндъра за около 20-30 секунди и после се оправя. Става въпрос за Галант GDI

Някой може ли да каже от какво е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От гадното гориво е... Като я остваиш няколко дни и се отаява.

При мен същото се беше получило та чак д-р Загоров притесних по темата. След няколко километра каране се разбълника и се оправи.

Нали ти казах да не слагаш бозата на Лукоил. :icon_rock: Само Еко и Ромпетрол. (ама 95 там че 98 от Лук-а го зимат!)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радо не мисля, че проблема е от там. Карам само с 95 на Еко от много време. Проблема не е само при малко гориво в резервоара. Пръ пълен пак има същия проблем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си и оправил предницата дай да ги трампим за 1 седмица. :icon_thumbup:

Ще видиш мойта как от време на време неще да върви и след 1 час почивка палиш и ще остави гумите по асвалта ... Баси къпризите :) дори жени с такова поведение не съм виждал. :icon_thumbup:

Ама тва дето го описваш като проблем 100% е от говната в резервоара.. Тури му една добавчица за горивни системи на митсу. Има ги в ратола около 40 кинти бяха. С едно шише и пълниш до горие бинзин и литиш. :icon_thumbup: Ако ти е харесало след 10-15 хил. километра пак слагаш от тоя редбул в резервоара и пак политаш. ;)

 

 

 

Пууу как мразя промяната на постове... ама тва О о (буквичката О ) нещо се бъзика с мен. :icon_hmm:

Редактирано от RogerDoger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си и оправил предницата дай да ги трампим за 1 седмица. :icon_thumbup:

Ще видиш мойта как от време на време неще да върви и след 1 час почивка палиш и ще остави гумите по асвалта ... Баси къпризите :) дори жени с такова поведение не съм виждал. :icon_thumbup:

Радо,дай да трампим жените за една седмица,та да видиш,че има и по-капризни неща от GDI-то...ще се вкараш в голям филм... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Извинявам се за спама :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радо, предницата още не съм я оправил както трябва :( А и с тоя автоматик ще взема да се разглезя много и после да не ти я върна :) На времето карах едни служебен Крайслер автомат и как не ми се слизаше от него ... :)

Така, че трампата е на твой риск :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радо, предницата още не съм я оправил както трябва :( А и с тоя автоматик ще взема да се разглезя много и после да не ти я върна :) На времето карах едни служебен Крайслер автомат и как не ми се слизаше от него ... :)

Така, че трампата е на твой риск :giggle:

 

Не мога да си позволя да карам тази прелест ударена!

Като я оправиш ще ги трампим. ;)

И вземи ме послушай 1 път и иди до ратола да си купиш добавчицата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, аз винаги тре слушам, ти си ми духовния водач :tooth:

Но първо мисля да споделя проблема си с пловдивкия гуру :) Аз дори преди да зареда колата му се обаждам за съвет :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...