Премини към съдържание

Анти крило и вдигащти врати


Препоръчано мнение

Здравейте фенове на :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: искам малко помощ,искам да си направя анти крило но незнам точно как да го направя някой правил ли си е сам ?

на снимката е основната част ,дълга е около 1.70 същто така ме интересува панти и амортисьори за да си направя вратите вдигащти ако някой знае и може да ми помогне да пише :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Здравейте фенове на :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: искам малко помощ,искам да си направя анти крило но незнам точно как да го направя някой правил ли си е сам ?

на снимката е основната част ,дълга е около 1.70 същто така ме интересува панти и амортисьори за да си направя вратите вдигащти ако някой знае и може да ми помогне да пише :):)

 

такава простотия за дигащите врати не ти трява !!!!3 години с Хондака пишман станах

адски неудобни са

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти вратите ... :)

На съвсем скромна цена :)

 

Ето ти и спойлерче .. ЦЪК!

Има и фарове Хела и т.н., но пари да има човек :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тия за 600 лв. са огън :icon_crying: около 2000 лв излизат читави ама и на тях са им малко тежки вратите на еклипса

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...