Премини към съдържание

проблем с Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,маниаци!

Искам да ви попитам дали можете да ми помогнете със знания и опит! Имам Мицубиши Аутлендър модел 2003 и дойде време да сменя туй-онуй по окачването.Смених тампони на носачи,биелетки,тампони на торсионните щанги отпред и отзад,както и един накрайник на кормилната щанга.След ремонта обаче ми се струва,че колата е някак си "хлабава".Като минавам през дупки(неизбежно)-не трака,а тупка,което е добре.Но на места с малки (плитки) неравности като че ли изпада в резонанс.Едно трепкане,едно усещане за хлабина по колата.Не знам на какво се дължи това и ако има някой,който е имал същия проблем ще му бъда много благодарен ако ми сподели как се е отървал от подобна гадория.Иначе колата е просто супер!Аз я взех миналата година и още се кефя всеки ден да си я карам!Понеже от скоро се занимавам с подводен риболов ми е от голяма покза да карам по-проходима машина,а аутлендъра се преставя превъзходно!Ще ви бъда благодарен ако ми окажете съдействие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да се обърнеш към Пламен, ако си или минаваш през София.

Ще ти намери бързо проблема според мен.

 

За Пловдив - Милен.

Редактирано от Niko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...