Премини към съдържание

Облегалки за главите


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Отскоро имам :mitsu-smiley: Space star 1,9 DiD 2001 г, като пчеличка е, много хубаво работи мотора. Тя и с това ме спечели :icon_n_king: . Обаче има някои малки проблеми. Освен борд компютъра ми липсват и две облегалки за главата, колата е със светло син салон. И ако някой ми каже как да оправя калъфчето за очилата :icon_thumbup: Благодаря предварително

Редактирано от rosko
Препинателни знаци, липса на главни букви в началото на изречението
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето си е наред :mitsu-smiley: :icon_thumbup: В какъв смисъл го няма борд компютърът?Липсва дисплея ли?Предлагам да проверите обявите за Спейс Стар и в краен случай да се опита с облегалка за Каризма-предполагам,че трябва да стане,а и цената ще е по-ниска.После дайте инфо до къде сте я докарали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drag: Не там си е борд компютъра ама... :icon_censored: , погледни 2 теми по-долу "Проблеми с борд компютър" , а пък облегалките да кажете размер аз ще измеря моите разстоянието между пръчките и дебелината им. И ако си намеря тази закопчалка :rijden:

post-6331-1245877033_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...