Премини към съдържание

Въпрос за автокаско


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Не съм никак запознат с пълното каско, затова искам да попитам тези от вас, които го имат. Въпросът ми е дали всички застрахователи искат колата да има аларма или може да се сключи пълно каско и без алармата. Ако има значение, колата е Space Star 2000г. с имобилайзер.

Благодаря ви предварително!

Редактирано от deju
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че никои няма да ти застрахова колата с пълно каско без аларма :icon_blush:

Един мой колега има Рено Меган,и то е с имобилайзер и има каско,а няма аларма,значи може!

Трябва да го питам за повече подробности,не съм се сетил до сега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един мой колега има Рено Меган,и то е с имобилайзер и има каско,а няма аларма,значи може!

Трябва да го питам за повече подробности,не съм се сетил до сега!

 

FOXO, ако имаш възможност разпитай, ще ти бъда страшно благодарен.

Днес и аз седнах и се разрових из интернет, на някой места пише, че може, но явно си зависи от компанията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сложи си на ключовете да ги снимат една чужда аларма и не обяснявай много. :) Имаш и това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сложи си на ключовете да ги снимат една чужда аларма и не обяснявай много. :) Имаш и това е.

Аз се застраховам само в БулИнс иначе,и те изискват аларма задължително,те записват и с колко дистанционни е алармата,друг е въпроса,че на мене не са ми искали никога да им ги показвам,въпреки ,че съм ги имал,но по принцип и се познаваме и затова,обаче недай си боже да ти откраднат колата,и като идеш при застрахователя да я обявиш за открадната,и като ти поискат ключовете с дистанционното,и като неможеш да ги покажеш......какво правим?като разберат,че не е имала аларма и веднага отказват плащането.Има си договор който попълваш при застраховане хубаво е да се прочете!При насъпило застрахователно съсбитие веднага се търси причина да ти бъде отказано плащането,така че гледай да си изряден,всеки пропуск си е в твой ущърб!

Иначе го питах колегата за неговото каско,ама той е малко шемет и неможа да ми каже дали в компаниите който е бил застрахован,изрично е посочено ,че става с имобилайзер,и че се признава!Преди е бил в Булстрад и не е имал проблеми,сега е в Дженерали,и пак е застрахован,та то това е дано съм ти бил полезен :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Десет X-са FOXO! :)

може след работа да наммина през офисите на някой и друг от застрахователите.

 

 

здравейте,

 

и аз от миналата седмица съм собственик на Space star 1.8 GDI 122 HP

 

взех си го от германия и съм много доволен. Цвета не се чуди тоз път АЗ съм :-)

 

че към темата ,аз си напраих каско в булстрад и там искаха аларма нищо че колата си има заводски имобилайзер,

 

искат си и аларма хората. за 120 лв ми сложиха аларма и каското 560 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...