Премини към съдържание

Въпроси около еърбеци Колт 6


Препоръчано мнение

Здравейте, както разбрахте от предишните ми постове взех един колт , с отворени балони. Общото състояние на колата е много добро, направена е с нови части, няма следи от изчукване.... удара не е ясно какъв, и къде е бил (поне на първоначален оглед). Смятам да си я карам, не търся пазарен вид, и затова се чудя дали да похарча около 2 хилки за ремонтен комплект , или да претапицирам кормилото и кората за около 500 лв.

И втори въпрос - как се сваля капака на таблото (ако се спра на вториявариант)?

Поздрави!

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, както разбрахте от предишните ми постове взех един колт , с отворени балони. Общото състояние на колата е много добро, направена е с нови части, няма следи от изчукване.... удара не е ясно какъв, и къде е бил (поне на първоначален оглед). Смятам да си я карам, не търся пазарен вид, и затова се чудя дали да похарча около 2 хилки за ремонтен комплект , или да претапицирам кормилото и кората за около 500 лв.

И втори въпрос - как се сваля капака на таблото (ако се спра на вториявариант)?

Поздрави!

 

За мен това е въпрос на личен избор и никой не може да ти помогне тук.

Еърбеците принципно не са задължителни, но те са ниво на безопасност, което вече се е превърнало в стандарт и това не е случайно. Дори тенденцията е не 2, ами 4, 6, 8 и т.н. Скоро сигурно цялата кола ще е един голям еърбег. Затова 2 000 лв. може да ти се виждат много, но ако се окажеш на мястото на предишния собственик, който ги е изгърмял, със сигурност ще бъдеш повече от доволен, че не си ги спестил. Хубаво е, че са ти казали, че ги няма, а не са прикрили проблема.

Каквото и да решиш карай я безаварийно и безинцидентно.

Редактирано от vege
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...