Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте,

дойде време да сменям маслото и много се чудя, какво да сложа.

Цено ми предлага масло на :mitsu-smiley: имам опция да взема Лики-Моли оригинално(познавам се с вносителя) и Тотал.

 

И сега съм в страхотна диляма, кое масалце да си избера от изброените и няма да откажа някое друго мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми двигателя ти е френски и според мен с тотал ще му е най-добре. :icon_thumbup:

 

С Цено се разбрахме за :mitsu-smiley: масло защото иначе оставам без гаранция, иначе и аз се колебаех между Тотал и Лики Моли :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Цено се разбрахме за :mitsu-smiley: масло защото иначе оставам без гаранция, иначе и аз се колебаех между Тотал и Лики Моли :D

 

 

А и пак си помисли с маслото , понеже колата е с DPF (Disesel Particulate Filter) Дизелов Филтър за твърди частици , и по книжка го дават 5W30 , а ти ми каза че искаш 5W40 :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и пак си помисли с маслото , понеже колата е с DPF (Disesel Particulate Filter) Дизелов Филтър за твърди частици , и по книжка го дават 5W30 , а ти ми каза че искаш 5W40 :rolleyes:

 

Да 5W40 искам говорих с няколко човека и всичките казаха 5W40 и в Автомотор казаха това масло, така че това е маслото ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цено ми предлага масло на :mitsu-smiley: имам опция да взема Лики-Моли оригинално(познавам се с вносителя) и Тотал.

 

Това масло :mitsu-smiley: същото(Diamond), което предлага и Миро ли е? Ако е същото, коя фирма се крие зад това оригинално ОЕМ масло?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това масло :mitsu-smiley: същото(Diamond), което предлага и Миро ли е? Ако е същото, коя фирма се крие зад това оригинално ОЕМ масло?

 

Да едно и също е. И това си е масло на :mitsu-smiley: някоя от техните фирми го прави.

Сега ще го видим що за стока е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да едно и също е. И това си е масло на :mitsu-smiley: някоя от техните фирми го прави.

Сега ще го видим що за стока е.

 

Аз подочух, че това е Castrol, ама не мога да знам истина ли е или не.............. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Цено се разбрахме за :mitsu-smiley: масло защото иначе оставам без гаранция, иначе и аз се колебаех между Тотал и Лики Моли :D

 

Между другото от около 2 х.км. и аз карам с масло :mitsu-smiley: и засега съм много доволен, защото предното ми го "гореше" с доста бързи темпове, а :mitsu-smiley: -то почти не е мръднало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е, Castrol нямат в гамата си синтетично масло с вискозитет 10W40 - и трите типа масло, които предлагат Mitsubishi са синтетични. Не знам фирмата производител (до момента не съм успял да стигна до такава информация), единствено е отбелязано, че е произведено в Германия за Mitsubishi Европа, но по важното за всяко масло е не къде е произведено и от кой, а на какви спецификации отговаря и дали е качествено или не.

На мен в Балканстар ми сложиха Кастрол.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен в Балканстар ми сложиха Кастрол.

 

Аз ще обслужа колата в Ротола, Цено провери и няма проблем със запазването на гаранцията ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Скоро и на мен ще ми се наложи да сменям масло, някой запознат с цената (в Балкан стар)?

 

Изпрати ми рамата и ще ти кажа цената в Ратола :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и на мен ще ми се наложи да сменям масло, някой запознат с цената (в Балкан стар)?

362,50 лв. със смяна на филтри и масло

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кастрол

 

Само още едно въпросче :icon_blush:

От БС предложиха ли ти друго масло или директно ти сложиха Кастрола?

И още нещо усещаш ли да е станал по шумен двигателя, защото на предишната кола ползвах Кастрол и тя направо си беше трактор :D а след като го смених стана доста по тиха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само още едно въпросче :icon_blush:

От БС предложиха ли ти друго масло или директно ти сложиха Кастрола?

И още нещо усещаш ли да е станал по шумен двигателя, защото на предишната кола ползвах Кастрол и тя направо си беше трактор :D а след като го смених стана доста по тиха.

Не ми предложиха друго. Директно го сложиха. Относно шума не усещам да е по шумна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...