Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос за халогените


funiji

Препоръчано мнение

Колеги, понеже колата не е при мен и нямам възможност да надникна, някой би ли казал как са захванати халогените.

Някаква по-специална стойка ли има или са хванати само с видия.

Искам да си поръчам ето тези,

http://global.ebay.com/2007_2008_MITSUBISH...0336220730/item, но не знам дали захващането ще стане.

Става въпрос за Mitsubishi Lancer Sportback.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност са на някаква стойка или такава, която си е на самия халоген или нещо допълнително към пластмасата на която е монтиран. А и на теб ще ти трябват и пластмасите с отворите за тези халогени. Не мисля, че идеята да си режеш твойте пластмаси е добра. Но все пак, има ли желание има и начин, + това що не се разтърсиш - по някакви магазини има доста видове. Аз така преди си купих едни халогени за Rav4 2007-ма Valeo зa 150лв, а в TM Auto ми искаха 1200 с монтажа, аз си ги направих за 3 часа, само дето при мен беше доста лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно е и при мен, искат ми само за халогените 500+ лева, като се има дредвид, че заготовката за поставянето ими си е там до последният кабел. Поне така ми казаха от дарс-ауто.

Липсват самите халогени само.

Благодаря ти за идеята, ще се възползвам от нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...