Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Общи части за Colt '94 и Colt '97


Препоръчано мнение

Колеги, знам че въпроса ми е странен, но си закупих "нов" Колт - 97, 1,6 16V, а имам и стар - 94, 1.3 12v, но лош външен вид, и трябваше да го заменя с нова кола ..... :)

Въпроса ми е - Има ли части които да са общи м-у тези 2 модела ....

Говоря за части по ходовата част ( носачи, амортисьори полуоски или шарнири) или двигателя - елекртомотор, стартер, водна помпа, картер, мотор за чистачки (предополагам не), или подобни ....

Просто не знам дали да не я оставя в морга - наистина не е добре колата вече ....

Моля не ми се смейте, просто питам :rolleyes:

Ако темата е публикувана вече, се извинявам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре я разпродай на части. Пусни обява в раздел купува-продава, и си ти ;) Общо между двете няма и нищо няма да можеш да ползваш... Водната помпа на новия ти колт например е в мотора и се върти от ангренажа, а на стария е външна и се върти от пистов ремък. И т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре я разпродай на части. Пусни обява в раздел купува-продава, и си ти ;) Общо между двете няма и нищо няма да можеш да ползваш... Водната помпа на новия ти колт например е в мотора и се върти от ангренажа, а на стария е външна и се върти от пистов ремък. И т.н.

 

:( Точно това имам предвид ...а горката беше чисто нова (водна помпа ) ....

Много велика кола беше стария ми Колт ...

Никога не ме е оставяла ...

Не знам дали искам да я видя "разфасована" ....

Благодаря за мнението :)

Лек път ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто ти казвам. В смисъл ти спомена за морга, а тук има доста хора каращи такъв колт, и ти гарантирам, че ще вземеш много повече пари от колата ако я разпродадеш на части. Другия вариант е ако някой прояви интерес да я вземе цялата, за части... Ти си знаеш все пак. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...