Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Информация за Space Wagon


J boy

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

От десет години карам японки - първо хонда сивик, сега нисан съни и съм меко казано доволен.

Имам желание да си купя Вагонче 93-95 година с автоматична скоростна кутия и 2000 кубика мотор.

Молбата ми е да ме посъветвате, на какво по-специално да обърна внимание при покупката, дали има фабрични слабости на този модел, какъв разход да очаквам.

Благодаря предварително, форума Ви е чудесен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Модела няма слабости. Това е концепцията на Галант с друго купе. Защо си решил да е автоматик? Нямаш ли друг избор, или този ти го предлагат изгодно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам автоматика, защото ми е по-приятно градското каране с него. Хондата ми беше автоматик и съм свикнал. Друга важна причина е, че ще го кара и жена ми, а знаете отношението на жените ( да ме прощават) към съединителя. От друга страна караните коли с автоматични скорости са с доста по-запазени двигатели.

По въпроса за конкретна кола - няма такава. Мисля да си внеса от Австрия, защото тук не виждам да се продава такава за сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам автоматика, защото ми е по-приятно градското каране с него. Хондата ми беше автоматик и съм свикнал. Друга важна причина е, че ще го кара и жена ми, а знаете отношението на жените ( да ме прощават) към съединителя. От друга страна караните коли с автоматични скорости са с доста по-запазени двигатели.

По въпроса за конкретна кола - няма такава. Мисля да си внеса от Австрия, защото тук не виждам да се продава такава за сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...