Премини към съдържание

Проблем със светлините на задния ход...


Препоръчано мнение

Колеги здравейте.

От вчера ми приключиха светлините на заден ход, проверка на крушките - О.К. за предпазител гледах не видях и остана стоп машинка или каквато там се казва дето се намира някъде по скоростите, само дето незнам де е. Имам и manual на пинин, ама не можах да се ориентирам. Моля ако някой знае къде е или от какво друго може да е да помогне.

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрови се около скоростния лост там някъде е "ключето" което затваря веригата когато вкл. на задна, има голяма вероятност да е в него или около него проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте.

От вчера ми приключиха светлините на заден ход, проверка на крушките - О.К. за предпазител гледах не видях и остана стоп машинка или каквато там се казва дето се намира някъде по скоростите, само дето незнам де е. Имам и manual на пинин, ама не можах да се ориентирам. Моля ако някой знае къде е или от какво друго може да е да помогне.

Благодаря!

Ако беше написала от къде си, можехме да те ориентираме кой ще ти помогне. Това е елементарен проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше написала от къде си, можехме да те ориентираме кой ще ти помогне. Това е елементарен проблем.

Благодаря колега, ама аз искам сама да се справя с елементарния проблем по-интересно е...! :D

А и за малко да забравя вече си търся задна емблема. Некви келеши ми изчоплиха едната (горната) част на емблемата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ама аз искам сама да се справя с елементарния проблем по-интересно е...! :D

А и за малко да забравя вече си търся задна емблема. Некви келеши ми изчоплиха едната (горната) част на емблемата!

Емблемата ще трябва да си я вземеш от Ратола, пиши едно лично на Мирослав или на Цено83 от този форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...