Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Търсих инфо из форума но не намерих и реших да пусна нова тема.

Много моля ако някой е запознат и знае дали има големи разлики между обикновения Л300 и такъв кемпер...

Предполагам че задното окачване е съвсем различно, но дали има разлика и отпред. Всичките ми приятели имат кемпери Фиат и темподобни други и казват, че японските не били добри. Но тъй като карам само японски коли, съответно и кемпера ще е такъв... знаете защо :icon_n_king:

За цени на части и ремонти няма да питам... наясно съм. Като всичко японско ремонта излиза повече, но пък по рядко се налага.

Друго което исках да питам е за слабите места Л300. Нещо по специално което трябва да гледам при покупката? Става въпрос за л300 между 86 и 89 година. Най-вероятно ще е дизел, но може и бензин да е.

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7122

В тази тема се продаваше такъв кемпър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който има ФИАТ ще ти каже че японските коли са лоши. Лично аз имам L300 от следващото поколение и съм много доволен от него. Двигателчето е 2,5 дизел и е безотказно. Абе работно магаре, без особени изисквания. А затова колко е добро можеш да разбереш от това че се произвежда 20 години, а Хюндай с леки изменения го правят и в момента :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...