Премини към съдържание

Липсващи прагове на Carisma?


Mitko414

Препоръчано мнение

Вчера оглеждахме една Carizma в автокъща, но на приятеля ми (кара Каризма) му направи впечатление липсата на прагове. На снимката е показано какво ЛИПСВА (снимката не е на колата, която гледахме). Според приятеля ми това е признак, че колата е била блъскана. Иначе обявената цена беше 5400 лв, 98 година, 1,6 бензин.

http://foruma414.hit.bg/Carizma.jpeg

 

Имате ли мнения, различни от това на приятеля ми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е открадната, но по-вероятното е, да е претърпяла удар..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не всички каризми имат прагове, имам предвид пластмасови иначе ще е странно без никакви. Моята няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам прагове точно като за теб

Благодаря за предложението, но не съм купил колата. Именно липсата на прагове ме възпира, по-горе съм обяснил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам прагове точно като за теб

 

Здравей,колега!Може да ми драснеш едно Л.С.за цената на праговете,пък ако е разумна може да се споразумеем нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасовите прагове са допълнителна екстра (както задния спойлер), така, че не са критерий, че колата е блъскана.

Огледайте за нови заварки, разлика в боята на различните елементи или разлика м/у боята на външната и вътрешната страна на един елемент (например врата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...